FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Aloes w prasie, Forever Living Products Poland - 04 2005

  Strona głównaBLOGPoradyAloes w prasie Aloes w prasie, Forever Living Products Poland - Archiwum 2005 Aloes w prasie, Forever Living Products Poland - 04 2005

  wielkość tekstu: A | A | A


  Shape kwiecień 2005 * Zioła są dobre na wszystko
  „Aloes na oparzenia. To roślina o grubych i bardzo mięsistych, ale wąskich liściach, którą można hodować w domu w doniczce (nie wymaga częstego podlewania). Od wieków uznawana jest za najlepszy lek na podrażnienia skóry, oparzenia i skaleczenia. Wystarczy rozłamać liść, wyjąć z niego miąższ i położyć na ranę. Aloes przyspiesza regenerację skóry, ma działanie antybakteryjne i antyseptyczne. Roślinę tę możesz również wykorzystać do robienia maseczki pielęgnacyjnej. Egipcjanki nacierały skórę sokiem z aloesu, aby była gładka i jędrna. Jeśli masz słabą odporność, problemy ze skórą lub trawieniem, pij sok z aloesu”.

  Super Express dodatek Zdrowie i Uroda * 22/02/2005 Jak zrzucić po zimie kilka kilogramów „Kosmetyki. Preparaty odchudzajàce zawierają m.in. wyciąi  roślinne (z miłorzębu japońskiego, ruty pachnącej, aloesu, herbaty, bluszczu)”.

  czytano: 7621 razy

  autor:

  data dodania: 2008-04-13 12:39:35


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA