FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Pomesteen Power – kompozycja antyutleniaczy, dr Emilia Zgirska Kulazińska

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówPomesteen Power – kompozycja antyutleniaczy, dr Emilia Zgirska Kulazińska

  wielkość tekstu: A | A | A


  Nie możemy obejść się bez powietrza, a ściślej – bez tlenu. Potrzebujemy go do wszystkich czynności życiowych. Jednak wykorzystując tlen niezbędny do życia, produkujemy jednocześnie wolne rodniki, które mogą przyczynić się do naszej śmierci, jeżli będzie ich za dużo.

  Wolne rodniki odgrywają pewną pozytywną rolę w organizmie: są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów życiowych, zwłaszcza przy biosyntezie DNA, czy produkcji hormonów, ale powinny ulegać szybkiej neutralizacji, natychmiast po spełnieniu swojej funkcji.

  Ogromna ilość wolnych rodników powstaje jako produkt uboczny różnych reakcji chemicznych zachodzących w komórkach. Bardzo aktywny chemicznie charakter tych substancji decyduje o ich szkodliwości.

  Mogą niszczyć błonę komórkową, powodując śmierć komórki, lub uszkadzać kod genetyczny albo utleniać róźne związki chemiczne, przyczyniając się do zmiany ich struktury, co zapoczątkowuje rozwój chorób. Dlaczego to jest takie groźne? . . . . . .

  więcej czytaj materiały dod.

  czytano: 6373 razy

  autor:

  data dodania: 2007-06-23 00:19:51


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA