FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Sonya Skin Care Collection - Forever Young

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówSonya Skin Care Collection - Forever Young

  wielkość tekstu: A | A | A

  Starzenie się skóry jest procesem nieuniknionym. czy tego chcemy, czy nie,  czasem zaczynają się pojawiać zmarszczki i przebarwienia, a skóra traci jędrność. Jeżeli chcemy przeciwdziałać temu procesowi, musimy poznać jego przyczyny i podjąć działania nieodzowne do zachowania młodzieńczego wyglądu.

  Kwestia starzenia
  Starzenie się skóry można podzielić na dwa rodzaje: wewnątrzpochodne i zewnątrzpochodne. To pierwsze, zwane również fizjologicznym wynika z mechanizmów wrodzonych. Drugie jest powodowane przez zewnętrzne czynniki środowiskowe. Starzenie wewnątrzpochodne to naturalny, stały proces, który rozpoczyna się po dwudziestym roku życia. Maleje wytwarzanie kolagenu w skórze, przez co jednocześnie spada skuteczność elastyny w utrzymywaniu jędrności skóry. Spowolnieniu ulega również cykl komórkowy, czyli proces odnowy komórek i złuszczania warstwy rogowej naskórka.
  Starzenie zewnątrzpochodne jest powodowane przez promienie ultrafioletowe, zanieczyszczenia, palenie i stres. Według badań, czynniki zewnętrzne odpowiadają nawet za 90% procesu starzenia, a tylko pozostałe 10% to nieunikniony proces wewnątrzpochodny. Przyczyny starzenia: wolne rodniki i promienie ultrafioletowe Liczne badania wskazują na wolne rodniki jako głównych winowajców starzenia . . . . .

  cały art. czytaj materialy dodatkowre


  Źródło: Forever Poland, Styczeń 2014

  czytano: 7533 razy

  autor:

  data dodania: 2014-01-24 22:23:19


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA