FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Aleksandra Skarzyńska, Pięć dyscyplin + FOREVER

  Strona głównaBLOGPoradyZdrowieSport a ForeverAleksandra Skarzyńska, Pięć dyscyplin + FOREVER

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jestem w kadrze narodowej pięcioboju nowoczesnego, a także studentką już drugiego kierunku na warszawskim AWF-ie. Forever poznałam w maju 2013 roku, dzięki Beatce i Andrzejowi Michoniom. Są to młodzi dietetycy, z których porad korzystam już ponad rok. To właśnie oni zaproponowali mi stosowanie produktów Forever w trakcie treningów, jako uzupełnienie diety. Konsultuję z Andrzejem swoje odżywianie w czasie różnych cykli treningowych. Jak by tego było mało, Beata i Andrzej zaprosili mnie również do biznesu i pokazali możliwości, jakie stwarza firma.

  Pięciobój nowoczesny jest bardzo czasochłonną dyscypliną, a ja w dodatku studiuję, więc praca na własny rachunek to właśnie coś, co mogę robić pomimo innych obowiązków. Można powiedzieć, że zyskałam partnera biznesowego, ale przede wszystkim poznałam naturalną suplementację i teraz wiem, jak wiele zyskuję dzięki produktom Forever.

  Miniony sezon był dla mnie pełen sukcesów. Mimo kontuzji mięśni uda na początku 2013, w czerwcu zostałam mistrzynią Polski w Pięcioboju Nowoczesnym. Z kolegą klubowym Remigiuszem Golisem zdobyliśmy również złoty medal w konkurencji sztafet mix. Dzięki tym sukcesom zostałam powołana na obozy przygotowawcze do Mistrzostw Europy i Świata oraz reprezentowałam nasz kraj we wspomnianych imprezach sportowych. Takie obozy charakteryzują się bardzo dużą intensywnością i ilością treningów, dlatego codziennie stosowałam te produkty:

  * ARGI+, sprawiające, że mój organizm był bardziej dotleniony, dzięki L-argininie, która wraz z kompleksem witamin inicjowała produkcję tlenku azotu, przyczyniając się do podwyższenia mojej odpornościna zmęczenie.
  * Z kolei koktajl Forever Lite Ultra dostarczał mi niezbędnych aminokwasów między treningami,
  * a Forever Aloe Berry Nectar, Nature-Min i Forever Calcium uzupełniały na bieżąco moje zapotrzebowanie na minerały oraz witaminy.
  * Dodatkowo dostarczałam substancje odżywcze pochodzenia roślinnego dzięki Polom Zieleni.
  * Tabletki Gin-Chia
  zadbały o moją energię życiową oraz witalność, czyli zdrowie psychiczne w trakcie dwumiesięcznego przygotowaniado najważniejszych imprez sezonu.

  Stosowanie powyższych produktów wraz z odpowiednim treningiem zwiększyło moją wytrzymałość oraz pomogło zachować zdrowie fizyczne i psychiczne przez cały okres przygotowań. W znaczny sposób ograniczyło też stres towarzyszący każdemu startowi.

  Pięciobój Nowoczesny to dyscyplina kontuzjogenna, dlatego w mojej suplementacji nie mogło zabraknąć Forever Active HA, który zabezpieczał moje stawy. Bóle mięśniowe i mikrourazy powstałe w trakcie dużych obciążeń łagodziłam Galaretką Aloe Vera połączoną z Aloe MSM Gel. W trakcie Mistrzostw Europy jadłam batony Forever Fast Break, aby szybko dostarczyć dużej ilości węglowodanów. Dodatkowym zastrzykiem energii oraz pobudzeniem był napój energetyczny FAB, który w połączeniu z Mleczkiem Pszczelim dawał niesamowitego „kopa”. Przez cały czas trwania zmagań, a przypomnę, że
  obecnie zawody rozgrywane są w jeden dzień, suplementowałam się Absorbent-C, dostarczając antyoksydantów i przyspieszając odnowę organizmu.

  Tak skomponowana i racjonalna suplementacja, połączona ze zbilansowaną dietą, sprawiły, że moje samopoczucie w trakcie przygotowań oraz startów było niesamowicie dobre. Przełożyło się to również na wyniki sportowe. Wraz z koleżankami z reprezentacji, Oktawią Nowacką i Kasią Wójcik zdobyłyśmy srebrny medal w konkurencji sztafet rozgrywanych na Mistrzostwach Europy w Drzonkowie.

  W minionym roku zakwalifikowałam się również do finału Mistrzostw Świata, gdzie osiągnęłam bardzo dobre rezultaty w poszczególnych konkurencjach, a całą rywalizację zakończyłam na 22 miejscu.

  Dzisiaj, podczas przygotowań do następnego sezonu startowego mam pewność, że racjonalna dieta w połączeniu z naturalną suplementacją
  przyczynią się do zwiększenia możliwości mojego organizmu, co w konsekwencji przełoży się na coraz lepsze wyniki sportowe. Ponieważ treningi to nie wszystko – choć zajmują większą część mojego życia – zawsze trzeba pamiętać o chwili dla siebie.

  A co kobiety lubią najbardziej?! Oprócz zakupów, stawiać na piękny, zdrowy wygląd! Dlatego chciałabym wspomnieć o produktach kosmetycznych, które po raz pierwszy poznałam na warsztatach zorganizowanych przez Beatkę Michoń, a prowadzonych przez Senior Manager Urszulę Zyskowską. Od kiedy spróbowałam kosmetyków Forever, stosuję je codziennie! Bardzo do gustu przypadło mi Aloesowe mydło w płynie, które nie tylko oczyszcza skórę, ale również nawilża ją i wygładza (świetnie sprawdza się u mnie zwłaszcza na basenie). Dzięki Forever Aloe Scrub pozbywam się martwego naskórka, a Krem Aloesowo-Propolisowy połączony z Galaretką Aloe Vera sprawia, że moja skóra jest odżywiona i bardzo ładnie pachnie. Zamieniłam również mój stary antyperspirant na Aloe Ever-Shield, który nie zawiera soli aluminium i daje długotrwały efekt świeżości. Ponieważ mam bardzo jasną karnację, w trakcie upalnych letnich dni chroniłam swoją skórę Aloe Sunscreen. W mojej łazience zamiast pasty do zębów z fluorem, stoi Forever Bright, która dlikatnie rozjaśnia szkliwo, jednocześnie je chroniąc.

  Po prostu zamieniłam swój stary sklep na Forever!

  Przyznam szczerze, że Forever Living Products zmieniło  moje życie o 180 stopni. Po pierwsze zyskałam sponsora, a przy 24 godzinach treningów tygodniowo, konieczna jest suplementacja produktami najwyższej klasy! Po drugie, poznałam możliwości finansowe jakie FLP daje swoim dystrybutorom, a przede wszystkim osobom, które nie mają możliwości podjęcia etatowej  pracy. Po trzecie i jest to argument zdecydowanie najistotniejszy:
  - wiem, że kiedy przestanę wyczynowo uprawiać sport, będę mogła zaangażować się w budowanie własnego biznesu na 100% i nigdy nie usłyszę, że jestem zwolniona.


  Autor: Aleksandra Skarzyńska, sportsmenka w kadrze narodowej pięcioboju nowoczesnego 2014

  Źródło: Forever Poland - 2004.01

  czytano: 8603 razy

  autor: Gazeta Forever Poland 1/2014

  data dodania: 2014-01-24 21:47:32


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA