FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Obudź w sobie ducha ciekawości

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Obudź w sobie ducha ciekawości

  wielkość tekstu: A | A | A

  Ludzie, którzy swoimi odkryciami i wynalazkami wnieśli znaczący wkład w rozwój świata, odznaczali się niesamowicie dociekliwą naturą. Ze swoich uwag na temat ciekawości słynął Albert Einstein: Najważniejsze to nie ustawać w stawianiu pytań. Ciekawość ma swoją rację bytu. Jego głód wiedzy naukowej oraz odkrycia zmieniły świat, a jemu samemu przyniosły Nagrodę Nobla i tytuł „Człowieka Stulecia” czasopisma Time. Jego przemożna potrzeba nieustannego uczenia się i odkrywania znacząco wpłynęła na nasz sposób postrzegania świata.

  Jaki związek ma natomiast ciekawość z naszym biznesem? Często do zainteresowania szansą Forever prowadzi ludzi kwestionowanie stanu swojego zdrowia lub finansów. Może stawiali oni sobie pytania: Co mogę zrobić, aby mieć więcej czasu dla rodziny? Jak mogę zwiększyć swoje fundusze? Kiedy te ważne pytania zakorzenią się w umyśle, mogą szybko doprowadzić do podjęcia działań. Nie bez przyczyny Eleanor Roosevelt stwierdziła: Gdyby matka mogła poprosić dobrą wróżkę o najbardziej użyteczny dar dla swojego nowonarodzonego dziecka, powinna to być ciekawość. Jedną z najbardziej znaczących dla biznesu rzeczy, jakie możesz zrobić, jest wpojenie i pielęgnowanie silnego poczucia ciekawości . . . .

  Źródło: Forever Poland 2013

  cały art. czytaj materiały dod.

  czytano: 5616 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2013-07-28 10:34:43


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA