FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Wdzięczność kreuje sukces

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Wdzięczność kreuje sukces

  wielkość tekstu: A | A | A

  Któregoś dnia rozmyślałem o wdzięczności. Zadziwia mnie, jak bardzo zmienia się stan naszego umysłu, gdy się na niej skupiamy. Wdzięczność wpływa nie tylko na nasze własne nastawienie, ale – co może nawet ważniejsze – na to, jak traktujemy innych i jak jesteśmy przez nich postrzegani.

  Nasz zabiegany styl życia sprawia, że czasem pomijamy prosty gest bycia wdzięcznym. Wielki religijny przywódca Thomas S. Monson powiedział kiedyś: Nie godząc się na pogrążanie w negatywnych myślach i pielęgnując w sercu poczucie wdzięczności, możemy podnieść na duchu siebie i innych. Skoro niewdzięczność zalicza się do poważnych grzechów, zatem wdzięczności należy się miejsce wśród najzacniejszych cnót. Możliwość dzielenia się naszymi wspaniałymi produktami i planem marketingowym z moją Rodziną Forever traktuję jako ogromny dar i głęboko wierzę, że codzienna wdzięczność przyniosła mi wymierne korzyści. Możecie zapytać jakie korzyści dało mi skupienie się na wdzięczności? Wierzę, że pomogło mi to we właściwym ustaleniu życiowych priorytetów, wykorzystaniu ukrytych zasobów oraz że zostałem pokrzepiony, dzięki czemu teraz mogę wspierać ludzi wokół mnie. To niesamowite, jak ogromny efekt może przynieść kilka sekund wdzięczności dziennie.

  Wdzięczność porządkuje nasze priorytety
  W naturze ludzkiej leży porównywanie się z innymi, niezależnie od swojego życiowego statusu. W Forever mamy to szczęście, że obracamy się wśród niesamowitych Dystrybutorów, stanowiących wspaniałą inspirację i wzór do naśladowania. To dobrze. Powinniśmy szukać w ludziach inspiracji. Naszym priorytetem nie powinna być jednak przemiana w ich dokładną kopię. Nie uwolnimy swojego pełnego potencjału koncentrując sie tym, co mają inni, a czego nam brakuje. Musimy być wdzięczni za to, czym jesteśmy obdarzeni, a naszym priorytetem uczynić doskonalenie tych obszarów, które możemy i unikanie zniechęcenia, niezależnie od okoliczności. Jak zachęcała Judy Garland: Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego. Spoglądajcie codziennie w lustro i bądźcie wdzięczni za to, jak wspaniałą osobą już jesteście. Wdzięczność wobec samego siebie jest pierwszym krokiem do prawdziwego docenienia innych.

  Wdzięczność inspiruje zaradność
  Kiedy w pełni wykorzystujemy nasze zasoby, zwykle odnosimy większe sukcesy. Docenianie wszystkich świetnych zasobów, dostępnych w Forever, takich jak szkolenia online, mądrzy sponsorzy, niesamowite programy promocyjne (Eagle Manager czy Chairman’s Bonus), może zrobić ogromną różnicę. Oprócz zasobów zewnętrznych, weź pod uwagę swoje naturalne zdolności – czy pielęgnujesz je wystarczająco, by przynosiły korzyści innym? Jeżeli stale ćwiczysz swoje wrodzone umiejętności, jest duża szansa, że będziesz mógł zaoferować więcej swojemu zespołowi.

  Na przykład, jeżeli jesteś świetny w publicznych przemawówieniach, prowadź odpowiednio swój zespół. Zastanów się, czy nie przegapiłeś zasobów, które mogą być przydatne, ponieważ, jak mówił Marek Aureliusz: W pełni korzystaj ze wszystkich przymiotów jakie posiadasz i z wdzięcznością pamiętaj, jakże byś ich łaknął, gdybyś ich nie miał. Wdzięczność za dostępne nam zasoby przypomina nam, jak z nich w pełni korzystać dla rozwoju naszego biznesu Forever.

  Wdzięcznością zachęcaj innych
  Większość, jeśli wręcz nie wszystkie nasze osiągnięcia są efektem pracy zespołowej. Wszystko, co kochamy w Forever to pochodna naszych wspaniałych Dystrybutorów, pracowników i kierownictwa. Kiedy pracujemy z innymi, pamięć o tym, by ich doceniać, może pomóc budować duch koleżeństwa. W końcu, najgłębszym pragnieniem natury ludzkiej jest potrzeba bycia docenionym, jak zauważył William James. Wyrażanie na głos podziwu dla przymiotów innych ludzi ułatwia zbudowanie spójnego zespołu. Jeżeli zauważysz, że twoi sponsorzy prowadzą szkolenie w sposób, który ci wyjątkowo odpowiada – powiedz im o tym! Jeżeli zauważysz nowego dystrybutora, który dogłębnie poznał produkty, doceń jego wysiłki! William Arthur Ward przypomina nam, że odczuwanie wdzięczności i nie wyrażanie jej, jest jak pakowanie prezentu po to, by go nie wręczyć.

  Zachęcam Was, byście okazywali innym, że doceniacie ich starania.
  Patrząc wstecz na pierwszy kwartał 2013 roku powinniśmy zastanowić się nad osiągnięciami swoich zespołów Forever. Jeżeli codziennie osobiście podziękujecie komuś za wpływ, jaki wywiera na Wasze życie, nie tylko będziecie motywować do większych wysiłków, ale również cieszyć się korzyściami płynącymi z wdzięczności, które opisałem powyżej. Nie musi to być czasochłonne – wystarczy zwykłe „dziękuję”. Thornton Wilder twierdzi: Jesteśmy żywi tylko w tych chwilach, gdy nasze serca są świadome naszych skarbów. Gratuluję udanego pierwszego kwartału. Szczerze doceniam wszystkie Wasze wysiłki i zachęcam Was do wyrażania wdzięczności na co dzień. Zobaczycie jakie będą efekty!

  FOREVER Wasz, Rex Maughan
  źródło: Forever Poland 2013, Kwiecień

  czytano: 5248 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2013-04-25 23:36:07


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA