FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  ALOESOWY ZESTAW TONIZUJĄCY - URODA

  Strona głównaBLOGPoradyTematy aktualne na . . . FOREVER na wiosnęALOESOWY ZESTAW TONIZUJĄCY - URODA

  wielkość tekstu: A | A | A


  Z dnia na dzień zakładamy coraz lżejsze ubrania i coraz intensywniej zastanawiamy się nad tym, gdzie pojechać na wakacje
  . Salony kosmetyczne przeżywają prawdziwe oblężenie – zabiegi mające przyczynić się do poprawy sylwetki cieszą się o tej porze roku niesamowitym wzięciem.

  A my? My możemy i sobie, i naszym klientkom zaproponować doskonałe narzędzie modelowania figury w postaci Aloesowego Zestawu Tonizującego (kod 055).

  To niesamowity atut biznesu Forever! Aloesowy Zestaw Tonizujący to nie tylko domowy zabieg rodem ze spa – co więcej, kosztuje ułamek tego, co sesja w salonie, i wykonywany jest produktami, które działają!

  Stworzony, by ujędrniać i tonizować
  , Aloesowy Zestaw Tonizujący pomaga minimalizować nierówności powodowane przez cellulit – zwłaszcza w rejonie bioder i ud – wygładzając i spłaszczając komórki tłuszczowe, przywracając naturalną elastyczność skóry i nadając jej jędrny, gładki i zdrowy wygląd . . . .

  cały artykuł  . . . zobacz w pdf-ie, 

  Aby pobrać wybrany plik, kliknij poniższy link.
  Uwaga - aby pobrać pliki, musisz mieć zainstalowany program Adobe Acrobat reader. Kliknij aby zainstalować najnowszą wersję Adobe Acrobat reader

  czytano: 7069 razy

  autor:

  data dodania: 2010-03-11 23:58:36


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA