FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Mądrość życiowa

  Strona głównaBLOGPorady Chwile zadumy, pokazy slajdówMądrość życiowa

  wielkość tekstu: A | A | A


  Mądrość życiowa - prezentacja, którą przesyłamy nie po to, aby jutrzejszy dzień przyniósł coś wyjatkowego, ponieważ zawsze już sam następny dzień jest błogosławieństwem za które należy dziękować stwórcy. Wysyłamy ją ponieważ macie wokół siebie ludzi starszych o wyjątkowej mądrości, pełnych zasług życiowych i doświadczeń, więc warto także chwilę zadumy im poświęcić.

  Niektóre myśli z prezentacji . . .


  "Szczęście jest czymś co wybierasz naprzód. To czy mój pokój jest ładny nie zależy od umeblowania, czy dekoracji. To zależy przede wszystkim od tego jak ja widzę daną rzecz"

  "Każdy dzień jest podarunkiem dla Ciebie i kiedykolwiek otwierm oczy, kieruję swój wzrok na nowy dzień i wspominam szczęśliwe chwile z życia"

  Aby być szczęśliwym zapamiętaj nastepujące zasady:

  1.Oczyść serce z nienawiści
  2.Uwolnij głowę od kłopotów
  3.Żyj nieskomplikowanie
  4.Oferuj dużo
  5.Nie oczekuj zbyt wiele

  czytano: 18881 razy

  autor:

  data dodania: 2010-02-25 23:36:03


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA