FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  The Power of 3 (Polish)

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuNasza oferta The Power of 3 (Polish)

  wielkość tekstu: A | A | A


  The Power of 3 (Polish) 1

  Dzięki Waszemu przygotowaniu, determinacji i trwałemu wysiłkowi
  odniesiecie sukces tam gdzie innii w tradycyjnym biznesie w najlepszym przypadku jakoś sobie radzą. A wszystko polega na prostocie - pomyślcie o potędze trójki, poznacie tam trzy główne powody jako networkowcy działania w najlepszym modelu networkowej dystrybucji produktów i troski o zdrowie na okres niepewności gospodarki . . . zapraszamy na film

   

  The Power of 3 (Polish) 2

  Cele są ważną częścią sukcesu z Forever, dlatego chcemy abyście rozpoczęli 2010r. z myślą o celach i marzeniach. Cele są istotną częścią Waszego sukcesu z Forever. Chcemy powiedzieć o trzech krokach, które pomogą Wam w osiągnięciu celów w 2010r..
  Krok 1-  stawiajcie sobie sprytne cele, 
  Krok 2 - zidentyfikujcie potencjalne przeszkody i sposób na ich ominięcie,
  Krok 3 - określcie osoby, które poprosicie o pomoc i wsparcie w dążeniu do wyznaczonych celów . ..   zapraszamy na film 

  The Power of 3 (Polish) 3

  O trzech sposobach na jakie Forever pomaga Wam rozwijać swój biznes w internecie. Forever Living stworzyło potężnne narzędzie w internecie przebudowując naszą stronę internetową. W pierwszej fazie tego ekscetującego przedsięwzięcia skupiliśmy się na ogólnycm wyglądzie i charakterze strony internetowej oraz na ich głównych cechach i funkcjonalności. I fazę przebudowy planujemy zakończyć w kwietniu 2010r.  . . . zapraszamy na film .

  The Power of 3 (Polish) 4

  Nasz Prezydent Greeg Maughan i trzy rzeczy jakie zrobiła FLP w 2009r. by  osiągnąć jeszcze wieksze sukcesy. My możemy być Wam wdzięczni, że Forever zwiększyło sprzedaż i pozostaje liderem w dostarczaniu rozwiązań na problemy tego świata. Zauważyliście może, że wszyscy w swoich prezentacjach wymieniali  trzy elementy.
  Również chcę powiedzieć o trzech kwestiach,
  które pomogły zwiekszyć obroty w 2009r.. Po pierwsze kryzys gospodarczy, tak jest powiedziałem kryzys gospodarczy - wiele firm uważa ze wpływa on negatywnie na ich działalnośc ale my mamy to szczęście, że jesteśmy częścią branży, która w czasie kryzysu rozkwita dostarczając rozwiązania milionom ludzi. W 2009r. wzrosła liczba dystrybutorów ponieważ wiele osób szuka szans na  dodatkowy zarobek by "związać koniec z końcem"  . . . . zapraszamy na film

  The Power of 3 (Polish) 5

  Prezes Zarzadu Rex
  Greeg Maughan o liderstwie i trzech cechach, które możecie wykorzystać w 2010r. aby osiągnąć sukces. Pragnę przedstawić trzy cechy, które kształtują prawdziwewgo lidera zwłaszcza w czasach takiego niepokoju na światowych rynkach. Owe trzy cechy to:
  * optymizm, miejcie większe marzenia niż inni uważają to za praktyczne,
  * wytrwałość, spodziewajcie się więcej niż inni uważają to za możliwe,

  * współczucie, troszczcie się bardziej niż inni uważaja za mądre,


  Pozwólcie, że zilustruje to przykładem - zacznę od niezwykłago ogłoszenia DAM PRACĘ, oto ono:
  - "Potrzebni ludzie do udziału w niebezpiecznej podróży, niskie pensje, ostry mróz, dlugie miesiące w całkowitej ciemności, nieustanne niebezpieczeństwo, bezpieczny powrót wątpliwy, zaszczyty i uznanie w razie sukcesu.

  Kto odpowiedziałby na tak ponure ogłoszenie, cóż o dziwo około 5 tys.osób ale co ważniejsze któż napisałby tak szczere zaproszenie do tak niebezpiecznej podróży - prawdziwy lider Sir Ernest Henry Shackleton, był jednym z wielkich kapitanów okresu zwanego bohaterską epoką arktycznych wypraw . . . zapraszamy do filmu

  czytano: 4647 razy

  autor:

  data dodania: 2010-02-21 20:34:37


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA