FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Sukces jest całkowicie osobistym dążeniem

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Sukces jest całkowicie osobistym dążeniem

  wielkość tekstu: A | A | A

  Sukces jest całkowicie osobistym dążeniem. Jednak chciałbym, abyście rozważyli parę fundamentalnych kwestii. 

  Pierwsza z nich to wdzięcznośćProste "dziękuję" może wiele zdziałać, dlatego śmiało doceniajcie wokół siebie ludzi, którzy są częścią Waszej podróży do sukcesu. Bądźcie wdzięczni za szansę bycia częścią Forever. Pamiętajcie, że największym sprawdzianem prawdziwej wdzięczności jest to, co robicie z danym Wam czasem. 

  Druga to ciężka praca. Nie da się iść na skróty, jeżeli robota ma być dobrze wykonana. Nasz biznes nie jest łatwy – jest prosty, ale nie łatwy. Musimy rozumieć podstawy rozmawiania z ludźmi, korzystania z produktów i śmiałego dzielenia się szansą i produktami z każdym, kogo spotykamy –  niezależnie od naszego nastroju. To nie jest oferta "szybkich pieniędzy" – oczywiście dowiedliśmy, że możecie się wzbogacić, ale uzyskanie nagród wynika z wysiłku włożonego w budowę biznesu. To fantastyczne uczucie, kiedy kładziesz się wieczorem spać ze świadomością, że ciężko przepracowałeś dzień.

  Jeden z naszych pracowników często mówi, że z "uczciwością jest jak z ciążą – albo jesteś, albo nie". W byciu uczciwym nie ma miejsca na odcienie szarości, natomiast w uczciwym podejściu do naszego biznesu tkwi wielka potęga. Zauważyłem, że ludzi odnoszących sukcesy cechuje uczciwość – i, którzy są gotowi rozmawiać i być uczciwymi wobec samych siebie i w kontaktach z innymi, osiągną sukces, na jaki liczą.
   
  I w końcu, dobrze się bawcie. Niech to, co robicie, sprawia Wam przyjemność. Forever to niesamowita szansa. Mamy przecież niezwykły dar – możliwość oferowania ludziom nadziei ! 

  Z Forever, Styczeń 2008(39) - List "Uwielbiam Nowy Rok"

  czytano: 7278 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2008-11-30 20:59:21


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA