FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Propolis pszczeli Forever

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówPropolis pszczeli Forever

  wielkość tekstu: A | A | A


  Dla współczesności propolis ponownie „odkrył” duński biolog, pszczelarz amator, K. Lund Aagaard. W 1967 roku zachorował on na ostre zapalenie gardła i wykorzystał propolis do leczenia.

  Zachwycony pozytywnym efektem
  podjął starania o przeprowadzenie szeroko zakrojonych badań nad właściwościami tej substancji. Badania takie przeprowadzono w Danii w latach 1967-1973. Potwierdziły one skuteczność propolisu oraz brak negatywnych skutków ubocznych. Od tego czasu popularność propolisu wciąż rośnie. Jest on stosowany w profilaktyce, różnych dziedzinach medycyny, a także w kosmetyce.

  czytano: 5850 razy

  autor:

  data dodania: 2008-04-13 21:10:49


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA