FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Planowanie biznesu

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuNasza oferta Planowanie biznesu

  wielkość tekstu: A | A | A


  Twoje marzenie * Nasz plan  *  Pomożemy Ci spełnić pragnienia ! 


  Zapraszamy do 10 minutowego filmu o naszej firmie

  Podstawą każdej firmy network marketingowej jest produkt bądź usługa, których nie można nabyć w tradycyjnej formie sprzedaży.

  Od producenta do klienta - oto droga sprzedaży, która dzięki oszczędnościom powstałym ze zbędnej reklamy, pośredników hurtowych oraz detalicznych, stanowi bardzo atrakcyjną alternatywę dla zainteresowanych.

  Co ważne, te oszczędności tworzą dochód, czyli prowizję pracownika networku, który z własnego wyboru sprzedaje klientom produkt.

  Z własnego wyboru dlatego, że każdy kto pracuje w networku, sam decyduje
  o tym, jak i ile sprzedaje.

  Naturalnie wielkość sprzedaży decyduje o wielkości dochodów.

  Uczciwie

  Własny wybór oznacza także, że samemu decyduje się o tym, czy będzie się budować tak zwaną własną strukturę (grupa ludzi pracująca w tym samym networku, mająca wspólny cel, jakim jest sprzedaż produktu lub usługi klientom) i razem z nią tworzyć wspólny obrót.

  Gratulujemy pierwszego kroku na drodze do spełnienia marzeń ! 

    Decyzja o dołączeniu do zespołu FLP oznacza, że będziesz odnosić korzyści z działalności w ramach jednej z najszybciej rozwijająych się  dziedzin gospodarki, z działalności na rynku zdrowia i urody. Nie ma na świecie osoby, która nie chciałaby wyglądać i czuć się lepiej. Startujesz ze świetnej pozycji, ponieważ będziesz sprzedawać najwyższej jakości produkty
  dla zdrowia i urody.
  Szacuje się, że do 2010 roku na zachowanie zdrowia,  wigoru i urody wydawany będzie bilion dolarów rocznie ! . . . .

  Zawsze możesz uzyskać dodatkowe informacje

  NASZE INFOLINIE
  + 48 692 700 000
     +48 509 919 893 
  Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji . KLIKNIJ TU ! ! .

  Uwaga - aby pobrać pliki, musisz mieć zainstalowany program , kliknij aby zainstalować najnowszą wersję Adobe Acrobat reader >>
  czytano: 5023 razy

  autor:

  data dodania: 2008-03-24 22:11:12


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA