FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Walentynki - Kwartet aby wzmocnić serce

  Strona głównaBLOGPoradyTematy aktualne na . . .Forever na WalentynkiWalentynki - Kwartet aby wzmocnić serce

  wielkość tekstu: A | A | A


  Miąższ Aloe Vera
  *  Miąższ Aloe Vera oczyszcza krew i aktywuje funkcjonowanie ciałek krwi, co pobudza krążenie. Obecny w nim w znacznej ilości błonnik hamuje wchłanianie cholesterolu, jak również kwasów tłuszczowych. Inne składniki poprawiają przepływ krwi i mają pozytywny wpływ na pracę serca  oraz krążenie . . . .

  Forever Arctic-Sea * W latach 60. ubiegłego wieku duński naukowiec dr J. Dyeberg odkrył, że choć Eskimosi jedzą duże ilości mięsa wielorybiego i foczego o wysokiej zawartości cholesterolu, sami rzadko mają wysoki poziom cholesterolu we krwi czy problemy z sercem. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że ryby żyjące w głębi arktycznych mórz zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA), które przyczyniają się do  zachowania prawidłowego poziomu cholesterolu i trójglicerydów . . . . .

  Forever Garlic-Thyme * Główną substancją aktywną czosnku jest allicyna, związek chemiczny o zawartości siarki i odpowiedzialny za charakterystyczny zapach czosnku. Związki występujące w czosnku mogą korzystnie wpływać na poziom cholesterolu poprzez obniżenie stężenia frakcji „złej” LDL, a zwiększenie stężenia frakcji „dobrej”  HDL. . . . . .

  Forever Absorbent-C
  * Ostatnio przeprowadzono badania, które dowiodły, że spożywanie 3 g rozpuszczalnego błonnika owsianego dziennie przez okres  30 dni może obniżyć poziom cholesterolu o 10,2%. Raport USFDA (Food and Drug Administration – Amerykański Instytut Żywności i Leków) wskazuje, że rozpuszczalny błonnik może obniżać poziom cholesterolu. Dzieje się tak dlatego, że błonnik rozpuszczalny jest rozkładany do trójkarboksylowych  kwasów tłuszczowych, które odpowiadają za hamowanie biosyntezy cholesterolu w wątrobie . . .

  więcej --->> czytaj dodatkowe materiały

  czytano: 7383 razy

  autor:

  data dodania: 2008-02-03 17:58:49


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA