FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  Wielkie karnawałowe wyjście

  Strona głównaBLOGPoradyTematy aktualne na . . .Forever na KarnawałWielkie karnawałowe wyjście

  wielkość tekstu: A | A | A


  Prawdziwa kobieta zmienia swój wizerunek w zależności od okazji. Ponieważ trwa karnawał, możemy odmienić swój wygląd i przynajmniej na jeden wieczór stać się interesującą, tajemniczą damą. Pomoże nam w tym odważny, perfekcyjnie wykonany makijaż, który nada naszej urodzie nieznany dotąd  blask. Prawdziwym hitem tego sezonu jest trochę niedoceniony i zapomniany kolor fioletowy, występujący tym razem we wszystkich swych odmianach –  głębokiej śliwki, bakłażana, ciemnego bordo. Wykorzystujemy go, by intensywnie podkreślić oczy lub usta, stwarzając w ten sposób nieco demoniczny, tajemniczy wizerunek. 

  Przygotowanie cery .
  Zanim jednak przejdziemy do szczegółów, najpierw kilka słów o przygotowaniu naszej cery do wykonania tego wyjątkowego makijażu. Aby cały wieczór nasza cera wyglądała świeżo i młodo, a makijaż był . . . . . . .

  wiecej 
  --->>  czytaj dodatkowe materiały

  czytano: 7149 razy

  autor:

  data dodania: 2007-12-12 00:51:56


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA