FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Portret sukcesu - Monika Cieślik

  Strona głównaPortret sukcesu - Monika Cieślik

  wielkość tekstu: A | A | A  Rok 2003 okazał się przełomowym w moim życiu. Podjęłam wtedy bardzo ważną decyzję, z perspektywy czasu stwierdzam, że najważniejszą.
  A mianowicie podpisałam umowę dystrybutorską z firmą Forever i ostro zabrałam się do pracy.

  Powodów, dla których to uczyniłam, było kilka. Przede wszystkim produkty – zdrowe, naturalne, najlepsze. Bardzo pomogły mi w poprawie mojego stanu zdrowia. Od samego początku pragnęłam ich niemal wszystkich.

  Przyciągały mnie jak magnes wtedy i robią to rewelacyjnie do teraz. Po drugie wolność, którą daje tego typu praca na własny rachunek: nienormowane godziny pracy, praca z domu, w zespole, możliwość budowania sieci dystrybutorskich z ludź­mi wybranymi przez siebie.
  To wszystko stworzyło ogromne możliwości rozwoju, bardzo kuszące szczególnie dla młodej osoby.

  Bardzo atrakcyjna stała się również możliwość osiągania dochodów wprost proporcjonalnych do swojego zaangażowania. Praca w marketingu sieciowym okazała się strzałem w dziesiątkę!

  Więcej czytaj materiały dod . . .

  czytano: 4768 razy

  autor:

  data dodania: 2007-05-24 23:01:03


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA