FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Nasze Święta, Dzień Matki * Dzień Ojca * Dzień Dziecka

  Strona głównaNasze Święta, Dzień Matki * Dzień Ojca * Dzień Dziecka

  wielkość tekstu: A | A | A


  Łącząc różne produkty Forever, można stworzyć wiele wspaniałych prezentów idealnie trafiających w gust obdarowywanej osoby!

  DZIEŃ MATKI - Kiedy myślimy o podarunku dla matki, wielu z nas z pewnością od razu przychodzi do głowy Aloe Fleur de Jouvence, czyli nasz "aloesowy kwiat młodości". Produkty z tego zestawu nawilżają i odżywiają skórę, sprawiają, że wygląda ona zdrowiej i młodziej! . . . .

  DZIEŃ OJCA - Dzisiejsi mężczyźni coraz bardziej dbają zarówno o swój wygląd, jak i o zdrowie. Dlatego produkty Forever, które nie mają sobie równych i w pielęgnacji skóry, i w trosce o zachowanie zdrowia, stanowić będą znakomity prezent dla każdego ojca! Emulsja po goleniu Gentleman’s Pride to absolutny pewniak na każdą okazję! . . . . .

  DZIEŃ DZIECKA - Dla dzieci najlepszym prezentem są ... rodzice – wspólna wyprawa do parku, zabawy na świeżym powietrzu, duża porcja śmiechu i jeszcze większa lodów! A do tego Forever Kids – doskonałe uzupełnienie diety dzieci zarówno młodszych, jak i tych całkiem dorosłych!

  czytano: 4490 razy

  autor:

  data dodania: 2007-05-17 22:54:35


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA