FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Wydanie specjalne 1/2006

  Strona głównaBLOGPoradyPliki do pobraniaForever miesięcznik - wydania specjalneWydanie specjalne 1/2006

  wielkość tekstu: A | A | A


  List od Prezydenta

  Wszyscy słyszeliście powiedzenie, że "w życiu nie ma gwarancji". W tym przypadku nie zgodzę się, ponieważ gwarantuję, że jeżeli jesteście gotowi przestrzegać zasad działalności firmy i robić wszystko, co trzeba, wtedy odniesiecie w biznesie sukces.

  Obserwuję to od ponad 28 lat, w ponad 110 krajach Świata. Kultura, pogoda, rasa, płeć czy jakakolwiek inna "wymówka" nie mają znaczenia, jeśli jesteście gotowi zrobić wszystko, co trzeba. . . . .

  Na rynku, gdzie każdy potrzebuje poprawy finansów i zdrowia, nie przegapcie właściwego momentu.

  Nie macie chwili do stracenia, nadal rozwijając swój biznes i tworząc trwałe dziedzictwo – do Was należy całkowita kontrola. Życzę Wam . . .

  Na zawsze Wasz, Rex Maughan

  czytano: 755 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2007-05-12 17:30:11


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA