FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Witaminy FLP we współczesnej profilaktyce - Witamina A, dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  Strona głównaBLOGPoradyWitaminyWitaminy FLP we współczesnej profilaktyce - Witamina A, dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  wielkość tekstu: A | A | A


  Witamina A jest substancją rozpuszczającą się w tłuszczach. Występuje w dwóch formach: jako retinol w produktach pochodzenia zwierzęcego, np. w tranie, oraz jako karoten w owocach i warzywach o intensywnym zabarwieniu. Karoten, będąc prekursorem witaminy A, po spożyciu zamienia się w tę witaminę. Jest nietoksyczny i dlatego bezpieczny dla ludzkiego organizmu.

  Dobowe zapotrzebowanie dorosłego mężczyzny wynosi 5000 j.m. (jednostek międzynarodowych), kobiety – 4000 j.m. Podczas laktacji kobiety powinny zwiększyć dzienne spożycie tej witaminy o 2000 j.m.

  Poziom witaminy A obniża się u palaczy tytoniu! M.in. ten fakt lokuje palaczy w grupie wysokiego ryzyka chorób nowotworowych.

  więcej czytaj materiały dod . . .

  czytano: 18638 razy

  autor:

  data dodania: 2007-04-19 23:58:31


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA