FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Acemannan,

  Strona głównaBLOGPoradyLista słownikowaAcemannan,

  wielkość tekstu: A | A | A


  Określany jako "jeden z najsilniejszych immunomodulatorów pochodzenia roślinnego", występuje w aloesie  z grupy mukopolisacharydów.

  Podnosi on aktywność układu odpornościowego, a szczególnie makrofagów.

  Wzmacnia układ obronny tak, że może on "pokonać" – bytujące w jelitach szkodliwe grzyby i drożdże.

  Dla przykładu w 1997 roku makrofagi (komórki niszczące wirusy, grzyby i baktereie) zostały poddane przez naukowców czasowemu działaniu acemannanu, a później poddano je atakowi grzybów (Candida Albicans). Te makrofagi, które obcowały z
  acemannanem przez 10 minut, później zniszczyły 38% grzybów, a poddane działaniu tej substancji przez 60 minut – 98% w porównaniu z grupą kontrolną, której nie stymulowano acemannanem.

  Dowiedziono w ten sposób,
  że acemannan tak skutecznie stymuluje układ obronny, że ten radzi sobie z najtrudniejszymi do usunięcia zarazkami i  wirusami.

  czytano: 35426 razy

  autor:

  data dodania: 2006-11-29 05:58:47


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA