FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Mukopolisacharydy

  Strona głównaBLOGPoradyLista słownikowaMukopolisacharydy

  wielkość tekstu: A | A | A


  Cukry złożone o wysokim ciężarze molekularnym, stymulują układ immunologiczny zwiększając odporność organizmu. Wykazują także działanie gastroprotekcyjne, wyściełając ściany układu trawiennego swoją włóknistą strukturą, zabezpieczają przed nadkwaśnością i działaniem szkodliwych drobnoustrojów. Wystepują w miąższu Aloe Vera

  Są to wielocukry o długim łańcuchu węglowym, które są niezbędnym składnikiem każdej żywej komórki. Według niektórych naukowców stanowią one "tajną broń" aloesu, bowiem:
  • zapobiegają absorpcji toksyn z jelit do krwiobiegu, tworzą szczelne bariery w ścianach komórek, co chroni je przed atakiem wirusów,
  • zapewniają odpowiednie nawilżenie tkanki chrzęstnej,
  • zapewniają prawidłowy przepływ płynów ustrojowych,
  • zapewniają prawidłową wymianę gazową w pęcherzykach płucnych,
  • ułatwiają absorpcję wody i substancji odżywczych w przewodzie pokarmowym.

  Mukopolisacharydy są idealnym spoiwem komórek, które budują nasz organizm. Przypuszcza się, że ich niedobór powoduje infekcje wirusowe, bóle stawów, bóle korzonków, obrzęki i zastoje limfatyczne, problemy z trawieniem.

  Organizm zdradza objawy niedotlenienia i wewnętrznego zatrucia toksynami oraz wytwarza mukopolisacharydy tylko do zakończenia wzrostu. Później musi pozyskiwać  je z pożywienia.

  Aloes jest najbogatszym roślinnym źródłem mukopolisacharydów. Wśród nich wyróżnia się acemannan, określany jako "jeden z najsilniejszych immunomodulatorów pochodzenia roślinnego".

  czytano: 22849 razy

  autor:

  data dodania: 2006-12-04 12:33:38


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA