FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Program Odżywczy Forever, Dr Elżbieta Olejnik

  Strona głównaBLOGPoradyKontrola wagiProgram Odżywczy Forever, Dr Elżbieta Olejnik

  wielkość tekstu: A | A | A


  To, czym lubimy napełniać nasze żołądki zawiera natomiast zbyt dużo cukrów, szkodliwych tłuszczów oraz różnych substancji chemicznych. No i oczywiście kalorii! Dochodzi więc do pozornego paradoksu: człowiek nie chodzi głodny, wręcz przeciwnie - nieraz bywa wręcz przejedzony, a jego organizm zaczyna coraz wyraźniej dawać objawy niedożywienia. Niedożywienie takie - to z punktu widzenia przemiany materii daleko idące braki substancji niezbędnych i do budowy tkanek i do prawidłowego funkcjonowania skomplikowanych mechanizmów naszego ciała.

  To niedobory podstawowych makro- i mikroelementów, takich jak wapń, magnez, cynk, mangan, żelazo, miedź i inne. W ślad za odmineralizowaniem pojawiają się awitaminozy i złe wchłanianie niektórych białek. Zachwianiu ulega przemiana materii, a nadmiar kalorii ze spożytego jedzenia coraz sprawniej kierowany jest wprost do tkanki tłuszczowej.

  W pewnym momencie właściciel tego wszystkiego stwierdza z przerażeniem, że... jest za gruby! Oczywiste jest to, co się dzieje dalej: osoba taka zaczyna mniej jeść, żeby schudnąć (któż z nas tego nie zna?). Ograniczając pożywienie (ale nie zmieniając jego składu), dostarcza swojemu organizmowi jeszcze mniej pożytecznych składników niż do tej pory.

  Przemiana materii rozregulowuje się więc jeszcze bardziej i gdy strasznie już wygłodniały odchudzający się wróci do swego „normalnego" żywienia, zwiększa kilkakrotnie produkcję tkanki tłuszczowej, tym razem już także i „na zapas" na wypadek, gdyby właściciel znowu zaczął ni stąd ni zowąd morzyć się głodem.

  Zjawisko to zwane jest w świecie dietetyków efektem „jo-jo", a . . . . . . . . .

   dalej   http://www.aloetech.pl/index.php?go=publikacje&id=55

  czytano: 33661 razy

  autor:

  data dodania: 2006-11-27 15:23:50


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA