FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Dietetycy i lekarze na całym świecie alarmują

  Strona głównaPłatności i warunki dostawyDietetycy i lekarze na całym świecie alarmują

  wielkość tekstu: A | A | A

  Dietetycy i lekarze na całym świecie alarmują - codzienna dieta nie dostarcza nam już kompletu niezbędnych do życia składników odżywczych! Niemal każdy współcześnie żyjący człowiek cierpi na mniej lub bardziej zaawansowane niedobory składników mineralnych, witamin lub białek. Przedłużające się niedostatki odżywcze prowadzą do różnego rodzaju dolegliwości, a czasem nawet chorób.

  Dermatologom wiadomo już od dawna, że skóra jest organem dość silnie reagującym na to, co dzieje się wewnątrz organizmu. Jako organ o mocno rozwiniętej powierzchni czynnej (około 2 metrów kwadratowych!), niczym żywy, bardzo czuły ekran potrafi "wyświetlić" ogólny stan zdrowia właściciela. Czasami bywa i tak, że właśnie na skórze zaobserwować można pierwsze symptomy groźnych niedoborów, które, zaniedbane, mogą przejść z czasem w przewlekły stan chorobowy.

  Rzadko kto biegnie od razu do lekarza z jakąś niewielką dolegliwością skórną. Najczęściej kosmetyczka bywa tą osobą, która ogląda na co dzień najwięcej objawów niesprawnego funkcjonowania skóry z powodu fatalnej, niedoborowej diety. W związku z tym w wielu krajach świata gabinet kosmetyczny coraz częściej staje się również punktem porad żywieniowych - co jeść, czego nie jeść, jakimi preparatami odżywczymi wzbogacać swoją codzienną dietę, aby kosmetyczne zabiegi pielęgnacyjne dały jak najlepszy efekt.

   

  czytano: 231 razy

  autor: aloetech.pl

  data dodania: 2016-07-26 09:12:15


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA