FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Spełnianie marzeń - Urszula Zyskowska Soaring Manager

  Strona głównaBLOGPoradyPortret sukcesuSpełnianie marzeń - Urszula Zyskowska Soaring Manager

  wielkość tekstu: A | A | A

  Marzyłam o takim zajęciu, które będzie  moim sposobem na życie. Nie wyobrażałam sobie siebie robiącej to, czego nie lubię, co powoduje, że moje życie nie jest moje, że czas ucieka, a ja nie mogę cieszyć się życiem… Cały czas podążałam za swoim szczęściem, szukałam…  Często byłam krytykowana, mówiono, że muszę zejść na ziemię, że muszę się dostosować i żyć tak, jak inni, jak większość. Kiedy zaczęłam biznes Forever, kiedy w końcu poczułam, że to właśnie jest TO, że zaczynają spełniać się moje marzenia o życiu, jakiego chciałam, że odzyskuję wiarę w cudowne jutro, widziałam sens w tym, co robię, kiedy kładłam się spać szczęśliwa, wstawałam radosna, kiedy zaczynałam czuć wiatr w żaglach, we włosach :), często słyszałam ostre słowa . Jedną z uwag pamiętam do dziś: „Dziewczyno, opamiętaj się, idź do normalnej pracy, masz rodzinę, bądź odpowiedzialna, musisz mieć etat! Przecież musisz jakoś żyć!”

  A ja nie chciałam żyć „jakoś”, chciałam mieć możliwość decydowania o swoim życiu, swoim czasie, o jakości każdego dnia. Chciałam przebywać w otoczeniu ludzi, których lubiłam, chciałam mieć nieograniczone możliwości rozwoju, cieszyć się każdym dniem, podróżować, odkrywać …  Nie chciałam, aby moja praca dawała mi tylko możliwość opłacenia rachunków, posiadania zdolności kredytowej! Chciałam czegoś więcej . . . . .

  Cały art. czytaj materiały dodatkowe
   

   

  czytano: 962 razy

  autor:

  data dodania: 2016-02-29 20:14:22


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA