FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Zrozumieć wiek dojrzały - Dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverArtykułyPromocja zdrowiaZrozumieć wiek dojrzały - Dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  wielkość tekstu: A | A | A  Szkoda, że nie ma naukowego dowodu na istnienie genu długowieczności
  . Wiara w determinizm genetyczny (uwarunkowanie dziedziczne) uwolniłaby nas od poczucia odpowiedzialności za swoje zdrowie. Niestety o dobrostan wieku dojrzałego zadbać musimy sami. Stylem życia i żywienia wzmocnić możemy wrodzone predyspozycje do zachowania długiego zdrowia, ale można też wszystko zaprzepaścić.

  Postrzeganie granic między młodością a wiekiem średnim jest inne nie tylko wśród kobiet i mężczyzn, ale także wśród różnych nacji. W Szwecji i Portugalii za ludzi młodych uważa się osoby poniżej 37 roku życia, natomiast w Grecji granica ta przesuwa się do 50 roku życia. Myślę – fakt ten potwierdza odkrycie ostatnich lat – że dobrostan psychiczny jest tak samo ważny, jak żywienie i styl życia. Gdy wali się mozolnie budowana konstrukcja – trzeba umieć zawołać „jaka piękna katastrofa!” – widzieliśmy to na filmie pt. Grek Zorba. . . .

  cały art. czytaj materialy dodatkowe

  Źródło: Forever Poland 2014 Jesień

  czytano: 5728 razy

  autor:

  data dodania: 2014-10-20 22:35:33


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA