FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Udzielone lekcje

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Udzielone lekcje

  wielkość tekstu: A | A | A

  Wszyscy popełniamy błędy – to nieuniknione. Niezależnie od tego, jak długo planujemy, czy ile prób przeprowadzamy, sprawy rzadko toczą się po naszej myśli. Powszechnie znany jest cytat z wiersza Roberta Burnsa „Do myszy”: Przemyślne plany i myszy, i ludzi w gruzy się walą. Charakter człowieka lepiej poznajemy obserwując jak radzi sobie nie w łatwych, lecz właśnie w trudnych chwilach.

  Zachowanie w sytuacjach kryzysowych w niektórych branżach stanowi wręcz kryterium awansu. Podobnie jest w armii, gdzie popularne jest określenie Grace under pressure – Przyzwoitość pod presją. Zastanówcie się przez chwilę, jak Wy sobie radzicie, gdy sprawy idą nie po Waszej myśli? Człowieka dobrego od wielkiego odróżnia tak naprawdę jedynie umiejętność dostrzeżenia błędu, naprawienia go i ruszenia w dalszą drogę. Zbyt często koncentrujemy się na problemie i jego przyczynach. Nie szukamy rozwiązania, lecz możliwości obwinienia kogoś innego, która . . .

  Cały art. czytaj materialy dodatkowe
  Źródło: Forever Poland 2014.05


   

  czytano: 5450 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2014-05-31 22:32:18


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA