FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Szkolenie FLP online ! - jak odpowiadać na konkretne obiekcje i pytania

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuMateriały szkolenioweSzkolenie FLP online ! - jak odpowiadać na konkretne obiekcje i pytania

  wielkość tekstu: A | A | A

  Witaj na szkoleniu FLP online! Ten moduł ma cię nauczyć, jak odpowiadać na konkretne obiekcje i pytania, z którymi możesz się zetknąć podczas rozmowy o produktach i szansie na biznes. Na początku pytania zadawane przez kandydatów, zwłaszcza te o negatywnym wydźwięku, mogą deprymować Nowych Dystrybutorów. Jednak w miarę jak będziesz poznawać różne fakty i techniki jak odpowiadać na takie pytania, proces ten stanie się kluczowym elementem przekonywania kandydatów, jak wyjątkową szansę oferuje Forever Living. Nie tylko uwierzysz w swoje umiejętności udzielania logicznych i motywujących odpowiedzi, ale będziesz wypatrywać okazji, by je wykorzystać.

  Zacznijmy od uświadomienia sobie, dlaczego ludzie w ogóle zgłaszają obiekcj
  e. Przede wszystkim obiekcji nie należy traktować personalnie; są to jedynie bariery dzielące twojego rozmówcę od decyzji, by wypróbować produkt lub zostać Dystrybutorem. Kiedy wiesz, jakie są to bariery, twoja praca jest o wiele łatwiejsza, dlatego powinieneś być wdzięczny swoim kandydatom, że o nich mówią i cieszyć się, że masz okazję służyć wyjaśnieniami. Kiedy ktoś zgłasza zastrzeżenia lub zadaje pytania, oznacza to, że jest zainteresowany twoim przekazem i chce się upewnić, że decyzja, jaką podejmuje jest słuszna. Dlatego pierwszym krokiem w radzeniu sobie z obiekcjami i pytaniami jest potraktowanie ich jako cennej informacji zwrotnej oraz przyjęcie z zadowoleniem okazji do wyjaśnień.

  Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się obiekcjom i pytaniom, z którymi możesz się zetknąć:
  - Czy to jest piramida finansowa?
  - Stracisz pieniądze.
  - Powinieneś znaleźć prawdziwą pracę.
  - Stracisz wszystkich znajomych.
  - Jeśli nie wejdziesz do biznesu na samym początku, nic nie zarobisz.
  - Inni pomyślą, że twoja sytuacja finansowa jest tragiczna.
  - Wszyscy odpowiedni ludzie zostali już zasponsorowani; rynek jest nasycony.
  - Nie odniesiesz sukcesu; nie jesteś wystarczająco bystry; nie zasługujesz.
  - Nie mam czasu.
  - Ceny są zbyt wysokie. W sklepie można kupić to samo za pół ceny.
  - Picie aloesu jest niebezpieczne, ponieważ jest to silny środek przeczyszczający.
  - Skoro te produkty są tak dobre, to dlaczego nie przepisuje ich lekarz?
  - Nie jestem towarzyską osobą. Nie wiem, jak rozmawiać z ludźmi.

  A oto tylko niektóre z obiekcji i pytań:

  Nie mam czasu.
  To ciekawe zastrzeżenie, ponieważ jednym z głównych powodów, dla których ludzie angażują się w FLP jest chęć zyskania czasu, który można spędzać według własnego uznania. Jednym z uroków FLP jest to, że sam decydujesz jak dużo, lub jak mało godzin jesteś w stanie przeznaczyć na współpracę. Natomiast, kluczową cechą osób, które zyskały swobodę finansową jest to, że nie marnują one czasu. Może cię zaskoczyć, jak wiele godzin tygodniowo masz do dyspozycji. Na przykład, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że statystyczna osoba spędza przed telewizorem ponad 151 godzin miesięcznie? To ponad 35 godzin tygodniowo! Gdybyś w zamian zainwestował 10-20 godzin z tej puli w biznes FLP, już mógłbyś być na drodze do finansowej niezależności!

  Picie aloesu jest niebezpieczne, ponieważ jest to silny środek przeczyszczający.
  To uwaga, którą często słyszymy. Tak naprawdę, miąższ z wnętrza liścia jest często mylony z lepkim płynem pokrywającym liść aloesu, zwanym aloiną. Aloina była przez lata stosowana w przemyśle farmaceutycznym jako środek przeczyszczający i jeszcze dziś bywa mylona z miąższem z wnętrza liścia. Podczas procesu filetowania liści aloesu starannie oddzielamy aloinę od wewnętrznego miąższu. Picie naszego miąższu aloesowego jest Picie naszego miąższu aloesowego jest całkowicie bezpieczne.


  Nie jestem towarzyską osobą. Nie wiem, jak rozmawiać z ludźmi.
  Niektórzy spośród naszych czołowych dystrybutorów na początku myśleli dokładnie tak samo! Jednak spotkała ich miła niespodzianka – okazało się, że dobrze się przy tym bawią i szybko poprawili swoje zdolności komunikacyjne. Dzieje się tak dlatego, że większość z nas nie ma problemu z mówieniem o czymś, co nas naprawdę fascynuje. Kiedy nabierzesz entuzjazmu wobec produktów oraz szansy na biznes i nauczysz się kilku prostych technik, będziesz w stanie rozmawiać z każdym, kogo poznasz. Komunikacja to bardziej umiejętność, którą rozwija się dzięki praktyce niż dar, z którym człowiek się rodzi. Dlatego nie pozwól, by hamował cię brak wiary w siebie; po prostu zacznij mówić, a przekonasz się, ile to daje radości!


  Skoro te produkty są tak dobre, to dlaczego nie przepisuje ich lekarz?
  Pomyśl o tym w ten sposób: czy to, że lekarz nie przepisuje nam oprócz lekarstw owoców i warzyw znaczy, że owoce i warzywa nie są dla nas dobre? Oczywiście, że nie! Tak się składa, że niektórzy lekarze rekomendują nasze produkty jako pomoc w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Kiedy jednak pojawiają się problemy zdrowotne spowodowane różnego rodzaju dolegliwościami i chorobami, lekarze leczą je lekarstwami. Natomiast nasze produkty nie zostały stworzone, by leczyć konkretne przypadłości czy choroby. Tak, jak to jest z owocami i warzywami, zadaniem naszych produktów jest pomoc w utrzymywaniu dobrego stanu zdrowia i kondycji.


  Ceny są zbyt wysokie. W sklepie można kupić to samo za pół ceny.
  W ostatecznym rozrachunku wszystko sprowadza się do kosztu wytworzenia produktu wysokiej jakości. Tak naprawdę, marketing sieciowy pozwala firmie na sprzedaż produktu wysokiej jakości po przystępnej cenie. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości składników, co oznacza, że ich produkcja kosztuje więcej. Czy wiesz, że ceny towaru kupowanego w sklepach stanowią ośmio- lub nawet dziesięciokrotność kosztu ich produkcji? Biorąc pod uwagę koszt produkcji, gdyby nasze produkty były sprzedawane tradycyjnymi metodami, kosztowałyby 30-50% więcej niż obecnie. Jeżeli znajdziesz podobny produkt za mniejszą kwotę, możesz mieć pewność, że poświęcono jakość na rzecz ceny. Jesteśmy tak pewni ceny i jakości naszych produktów, że oferujemy klientom stuprocentową gwarancję satysfakcji.

  Nie odniesiesz sukcesu; nie jesteś wystarczająco bystry; nie zasługujesz.
  Nieważne, co ci mówią ludzie – masz w sobie siłę, by uczynić niemożliwe możliwym! A jeśli chodzi o bystrość, czy zaskoczyłaby cię informacja, że niektórzy spośród naszych światowych liderów sprzedaży nigdy nie ukończyli formalnej edukacji szkolnej? Sukces jest raczej kwestią nastawienia i determinacji niż wiedzy i wykształcenia. A jeśli chodzi o zasługiwanie na sukces, masz do niego takie same prawa, jak każda inna osoba na Ziemi. Inny osiągnęli sukces, jaki niegdyś wydawał się im jedynie odległym marzeniem – masz wszelkie powody, by wierzyć, że dokonasz tego samego!

  Inni pomyślą, że twoja sytuacja finansowa jest tragiczna.
  Może jest, może nie – i co z tego?! Duma to jeden z głównych czynników utrudniających zyskanie niezależności finansowej. Nie pozwól, by duma stanęła ci na drodze! Tak się składa, że należysz do 5% ludzi, którzy robią coś, by poprawić stan swoich finansów, i niezależnie od tego, jak się on dziś przedstawia, jutro będzie zdecydowanie lepszy, o ile nie pozwolisz, by kierowała tobą duma. Pamiętaj, że jedyną alternatywą jest nie robienie nic, a przez to, zgoda na to, by twoja sytuacja się pogarszała. Dlatego zignoruj to, co mówi 95% i posłuchaj wewnętrznego głosu, który domaga się działań na rzecz sukcesu!

  Wyjaśnienie zastrzeżeń szybko je wyeliminuje i umożliwi kandydatom dostrzeżenie wspaniałej szansy na biznes, jaką oferuje FLP. Jak widać, praktycznie na każde zastrzeżenie można odpowiednio odpowiedzieć. W pewnej części twój sukces w marketingu i sponsoringu zależy od twojej zdolności do odpowiadania na pytania w sposób pewny siebie i entuzjastyczny. Mając to na uwadze, zachęcamy cię do przeglądania tych odpowiedzi do momentu, aż będziesz w stanie posługiwać się nimi swobodnie w rozmowie z potencjalnymi dystrybutorami.

  Artykuł szkoleniowy przeznaczony dla dystrybutorów Forever

  CaŁe szkolenie on-line dostępne na: http://www.discoverforever.com

  czytano: 5599 razy

  autor:

  data dodania: 2014-03-31 22:29:40


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA