FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Nasza podróż Forever

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Nasza podróż Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  Każdego dnia, kiedy słyszę o tym, jak Forever wpłynęło na czyjąś osobistą podróż, uśmiecham się. Jednym z powodów, dla których ta firma zmieniła tak wiele ludzkich żyć, jest inspiracja, jaką stanowi dla innych nasza własna podróż jako członków tej niesamowitej rodziny. Kiedy znajomi słyszą o Twoim wyjeździe na Global Rally na Hawaje lub widzą Twoje podekscytowanie jeziorem Tahoe, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaciekawią się Twoim biznesem. W miarę rozwoju swojego biznesu, coraz bardziej cieszymy się wycieczkami, finansową wolnością i elastycznym rozkładem dnia.

  Twoją ambicją może być realizacja kolejnego programu promocyjnego w Planie Marketingowym, pamiętaj jednak, że dla członka rodziny Forever podróż stanowi wartość samą w sobie. Jedną z najmilszych niespodzianek wynikających z bycia Dystrybutorem są umiejętności, które rozwijasz w miarę swoich
  postępów w Planie Marketingowym.

  Kiedy rozmawiam z odnoszącymi sukcesy Gem Managerami, czuję bijący od nich entuzjazm, jaki żywią w stosunku do ich biznesu. Doskonaląc zasady 4Core, czyli Rekrutację, Utrzymanie, Produktywność i Rozwój, poznajemy zaawansowane techniki komunikacji. Rozmawiając z wieloma ludźmi o różnym pochodzeniu i doświadczeniach życiowych, uczymy się elastyczności w podejściu. Jestem pewien, że gdy porozmawiacie ze swoimi sponsorami, okaże się, że rozwinęli oni umiejętności interpersonalne, które wzbogaciły ich życie i relacje międzyludzkie.

  Każdy z nas zaczyna tę wspólną podróż z wielkimi nadziejami na sukces. Kiedy zbieramy się razem i wymieniamy uśmiechy, uświadamiamy sobie, że jesteśmy częścią globalnej rodziny Forever. Dlaczego się uśmiechamy? Ponieważ dobrze się BAWIMY! Spotykamy się z innymi, którzy tak jak my, mają odwagę podążać za największą szansą na świecie. Nasze ścieżki krzyżują się ze ścieżkami wielu interesujących ludzi, jest nam dane dzielić się swoją wiedzą i radować z nowych przyjaźni. Naprawdę czuję, że mam rodzinę w ponad 150 krajach świata!

  Zachęcam Was, byście w tej podróży z Forever skorzystali z nowego narzędzia, jakie oferujemy na DiscoverForever.com – podstrony „Journey”. Do niedawna tylko wybrani Dystrybutorzy mogli oglądać nasze światowej klasy zakłady przetwórcze i plantacje. Teraz możesz zwiedzić naszą siedzibę główną i obejrzeć pola aloesu na monitorze komputera, nie ruszając się z domu! Co najlepsze, możesz efektywniej dzielić się pasją Forever ze swoją strukturą i z tymi, którzy dopiero zaczynają. Znajdziesz tu również wywiady z Członkami Zarządu, lokalnymi farmerami i ludźmi, dbającymi o to, by produkty zachowywały najwyższą jakość.

  Strona Journey pozwala Ci zajrzeć za aloesowe kulisy i pomaga skuteczniej opowiadać innym o biznesie. To zaszczyt, że jesteście częścią naszej podróży, trwającej już 35 lat. Nasza wspólna podróż nie ma ograniczeń. Możecie stać się wielcy, nie tylko dzięki nagrodom Planu Marketingowego, ale również przez umiejętności, jakie zyskacie.

  Umiejętności z zakresu komunikacji i przywództwa będą Wam dobrze służyć w podróży, niezależnie od tego, jaki poziom osiągniecie. Prąc do przodu, pamiętajcie, że jesteście kluczową częścią globalnej rodziny i osobiście zachęcam Was do korzystania ze strony Journey.

  Mądry człowiek powiedział kiedyś: Duszą podróży jest wolność, doskonała wolność, by myśleć, czuć i działać, jak się tylko człowiekowi podoba. Jako rodzina Forever, cieszmy się wolnością i zdrowiem podczas podróży
  – razem i z uśmiechem!

  FOREVER Wasz, Rex Maughan

  Chief Executive Officer
  Źródło: Forever Poland Październik 2013

  czytano: 7069 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2013-10-25 00:13:04


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA