FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  London's Calling 2014

  Strona głównaUż. własny Programy motywacyjneLondon's Calling 2014

  wielkość tekstu: A | A | A

  EUROPEJSKI PROGRAM PROMOCYJNY: 1 WRZEŚNIA – 31 GRUDNIA 2013

  Standardowe wymagania dla wszystkich poziomów:
  Każdy Nowy Dystrybutor musi osiągnąć minimalną sumę case credits, tak jak przedstawiono powyżej. Realizuj wymóg aktywności 4 cc w każdym miesiącu trwania programu. Program promocyjny będzie trwał od 1 września do 31 grudnia 2013 r. Wszystkie wymagania muszą zostać zrealizowane w czasie trwania programu. Osoby, które dołączą do fi rmy w trakcie okresu kwalifi kacyjnego, mogą wziąć udział w programie pod warunkiem, że zrealizują wymóg aktywności 4 cc w swoim pierwszym pełnym miesiącu oraz w każdym następnym okresu kwalifi kacyjnego. Dystrybutor, który dołączy do fi rmy w ostatnim miesiącu okresu kwalifi kacyjnego, musi w nim spełnić wymóg aktywności 4 cc. Za datę zasponsorowania Dystrybutora przyjmuje się datę wprowadzenia Umowy Dystrybutorskiej do bazy danych Biura Głównego.

  W programie uczestniczyć mogą jedynie Dystrybutorzy
  zamieszkali na stałe w europejskim regionie Forever. Wszyscy dystrybutorzy w grupie muszą być zasponsorowani w kraju. Wszystkie koszty, w tym przejazd, wyżywienie i zakwaterowanie związane z udziałem w Global Rally pozostają w gestii kwalifi kującego się Dystrybutora. Każdy Dystrybutor jest odpowiedzialny za zrozumienie zasad programu. Nagrody programu obejmują wyłącznie to, co zostało wymienione powyżej. Laureaci otrzymają wyłącznie gotówkę i bilety przypadające na najwyższy poziom uzyskanej przez nich kwalifi kacji. Nagród nie można łączyć.

  Laureaci zostaną powiadomieni do 15 lutego 2014. Nagrody pieniężne zostaną wypłacone 15 marca 2014, w lokalnej walucie kraju zamieszkania laureata. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Głównym. Wyjątki nie będą rozpatrywane. Żadnych programów promocyjnych nie można łączyć ani przekazywać nagród z nich wynikających . . . .

  Źródło: Forever Poland Wrzesień 2013

  Cały art. czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 6323 razy

  autor:

  data dodania: 2013-09-21 22:43:30


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA