FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Chwytaj dzień z uśmiechem!

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Chwytaj dzień z uśmiechem!

  wielkość tekstu: A | A | A

  Kluczowe jest byśmy, jako samodzielni przedsiębiorcy i liderzy zespołów, mieli opracowany strategiczny plan, pozwalający w pełni wykorzystać nasz najcenniejszy atut: czas. Kiedy rozmawiam z czołowymi Dystrybutorami, zawsze zadziwia mnie to, jak dobrze potrafią oni zachować równowagę między obowiązkami wynikającymi z prowadzenia biznesu Forever - i to z uśmiechem na twarzy.

  Planuj dzień
  A gdybyś mógł tak zorganizować dzień, by zwiększyć swoją produktywność? Każdego dnia przeznacz kilka minut na określenie priorytetów i upewnienie się, że większość czasu poświęcisz na działania, które przyczynią się do twojego sukcesu z Forever. Łatwo pominąć najważniejsze z nich, ponieważ mogą one stanowić największe wyzwania. A słowa Bena Franklina przypominają nam, że ty potrafisz zwlekać, czas nie. Kluczem do udanego planowania dnia jest jak największa precyzja i rozbijanie dużych projektów na mniejsze, wykonalne etapy . . . .

  Źródło: Forever Poland Sierpień 2013
  Cały art. czytaj Dodatkowe materały

  czytano: 7928 razy

  autor:

  data dodania: 2013-08-25 21:48:41


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA