FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Szczęśliwych 35. urodzin Rodzino Forever!

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Szczęśliwych 35. urodzin Rodzino Forever!

  wielkość tekstu: A | A | A

  Dzięki darowi natury, jakim jest Aloe Vera i naszej pasji pomagania innym, przeszliśmy długą drogę od skromnych początków. Nasza podróż przez te lata to jedno z moich najwspanialszych życiowych doświadczeń i jestem szalenie dumny z sukcesu, jaki dane nam było wspólnie osiągnąć. Nasz niesamowity zespół w Forever Living Products zbudował niewzruszone fundamenty, dzięki czemu możemy cieszyć się zdrowiem i dobrobytem, z których słynie Forever.

  Według niektórych tradycji, symbolem 35. rocznicy jest szmaragd. Co stanowi o wyjątkowości tego klejnotu? Jest to po części zasługa jego symboliki. Na całym świecie szmaragdy kojarzone są z powodzeniem, harmonią, luksusem i pięknem. Nawet Arystoteles utrzymywał, że potęgują one powodzenie w biznesie i wspierają dobre samopoczucie. Tak samo jak szmaragd, również Forever jest na świecie symbolem zdrowia, urody i sukcesu. To doskonałe odzwierciedlenie naszych wspólnych osiągnięć! Z okazji szmaragdowej rocznicy stworzyliśmy również specjalne logo, zawierające symbol nieskończoności. Reprezentuje on nieograniczone możliwości, jakie mamy, by osiągnąć pomyślność, dobrobyt i wolność, definiowane przez Forever!

  Aby przeczytać cały art. otwórz pdf

  czytano: 5360 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2013-05-27 09:19:52


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA