FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Korzyści z dołączenia do nas

  Strona głównaBLOGPoradyJak zarabiać Korzyści z dołączenia do nas

  wielkość tekstu: A | A | A


    Nic nie ryzykujesz:

  - bez opłat członkowskich,

  - bez miesięcznych składek,

  - bez opłat za podpisanie umowy, nie ma tu tzw. wpisowego,

  - bez konieczności co miesięcznych zakupów,

  - bez konieczności sprzedawania,

  - masz możliwość zakupów produktów z upustem 15%, 35%  i jeszcze większym,

  - masz możliwość uzyskiwania dochodu pasywnego,

  - masz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy i współpracy z firmą,


  - masz możliwość korzystania z nieodpłatnych szkoleń i wykładów, 

  - masz możliwość realizowania się w 150 państwach
  na wszystkich kontynentach,
   
  gdzie firma ma swoje oddziały i przedstawicielstwa, 

  - masz dostęp do produktów bezpośrednio z hurtowni producenta bez
    pośredników i w cenach hurtowych producenta,

  - nie wymagane są kosztowne inwestycje,

  - nie musisz mieć lokalu, pracujesz z domu,

  - raz uzyskany upust jest na stałe i nie tracisz go nawet gdy nie będziesz
    dokonywać zakupów przez dłuższy czas,


  Uzyskasz dostęp do niezwykłych produktów i szansy, która zmienia życie,
  by twoją przyszłością było bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i dobrobyt,


   
  Rozpoczęcie własnego, domowego biznesu jest proste, dbamy o twój sukces na każdym etapie i nie wymagane są opłaty członkowskie ani kosztowne inwestycje. Uzyskasz natychmiastowy dostęp do naszych absolutnie niezwykłych produktów w obniżonych cenach. A jeśli chodzi o materiały szkoleniowe, plan sukcesu i twoje prowizje, zapewniamy to wszystko. Ty musisz tylko zapewnić zaangażowanie w swoją przyszłość oraz swój entuzjazm. Tu nie ma przegranych! Wejście na tzw. kartę rabatową jest b.proste, należy dokonać zakupu na kwotę minimum 250zł już w cenie hurtowej tj. z upustem 15% od ceny detalicznej, nie są to co prawda duże zakupy ale można sobie wyposażyć „domową apteczkę”. Możliwości jakie stwarza firma oprócz tego, że warto używać naszych produktów ze zniżką 15% minimum to możemy np. wymienić witaminy czy minerały te chemiczne czyli syntetyczne na naturalne, które są w naszej firmie bardzo bezpieczne i skuteczne. Dlaczego skuteczne bo są naturalne bo natura dla człowieka jest najlepsza. Zanim sięgniemy po chemię to warto skorzystać z natury i ratować swoje zdrowie bo ono tak na prawdę jest w naszych rękach. To jest pierwszy aspekt, żeby być w firmie aby korzystać z tych produktów w cenie rabatowej. II-gi aspekt to, który warto wziąć pod uwagę to jest reklama naszej firmy, nie chodzi tu o żadne inne działania, nie chodzi tu o to by kupować i sprzedawać. Chodzi tu o to żeby reklamować tę firmę w swoim otoczeniu. To jest dokładnie tak jak przekazujemy dobry przepis na ciasto czy surówkę, przekazujemy kontakt do dobrego fachowca czy fryzjera, mechanika samochodowego czy lekarza. Wyświadczamy reklamę w stosunku do tej osoby którą polecamy. Tutaj będąc w firmie sprawdzając produkty na sobie, doświadczamy tego dobra, które jest „zaklęte” w nich. Tak na prawdę nie powinno nic stać na przeszkodzie aby przekazać tę dobrą informację, którą mamy o ich dobroczynnym wpływie na nas, popartych własnymi doświadczeniami – aby przekazać innym ludziom takim, którzy być może są w potrzebie, którzy może nie wiedzą jakie są możliwości.

  Jeśli chcesz nabyć produkty z co najmniej 15% rabatem, prosimy o: 

  >>>KONTAKT >>> mailowy

  - lub telefoniczny:

    + 48 692 700 000   
    + 48 519 909 893 
    + 48 22 212 8635 

  czytano: 17222 razy

  autor:

  data dodania: 2013-01-30 00:09:56


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA