FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Pozytywne myślenia - J.Kandefer, Dyr. FLP Poland

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechTeNaBlPozytywne myślenia - J.Kandefer, Dyr. FLP Poland

  wielkość tekstu: A | A | A

  Podczas wystąpień dystrybutorów, którzy obierają oznakę symbolizującą awans na kolejną pozycję w planie marketingowym lub dzielą się historią swojego sukcesu, często pada stwierdzenie: ”Jeżeli pomożesz wystarczającej liczbie osób osiągnąć to, czego pragną, ty również osiągniesz to, czego pragniesz”. I to jest prawdziwa siła Forever – każdy z nas ma realną szansę pozytywnego wpływu na życie innych ludzi.

  Pamiętajmy jednak przy tym, że każda zmiana, jaką chcemy wywołać, musi zaczynać się od nas samych. Im bardziej rozwijamy się jako ludzie, tym bardziej jesteśmy w stanie pomagać rozwinąć się innym. Jeżeli mamy wątpliwości co do własnych możliwości, to jeszcze trudniej będzie nam dostrzec potencjał w drugiej osobie. Musimy wierzyć we własne siły i w naszą zdolność do osiągnięcia sukcesu. Czasami może nam się wydawać, że tak właśnie jest, warto jednak poświęcić czas na to, by uważnie się w siebie wsłuchać.

  Może się okazać, że mimo naszego pragnienia sukcesu, gdzieś tam głęboko w środku, ciągle jeszcze jesteśmy niepewni i pełni obaw. Dlatego musimy podjąć świadomą decyzję, by pracować nad swoim pozytywnym myśleniem – czytać motywujące książki, słuchać inspirujących wystąpień i czerpać to, co dobre od otaczających nas osób. Możecie powiedzieć – dobrze, ale co wtedy, gdy stajemy w obliczu wyzwań, czy trudnych okoliczności, które budzą w nas przygnębienie i zwątpienie? Zwróćcie uwagę, że choć nie mamy wpływu na to, co się wydarzy, mamy wpływ na swoją reakcję na dane wydarzenie. Zwieszanie głowy i zamartwianie się nic nam nie pomogą. I odwrotnie, jeżeli stawimy wyzwaniom czoła z uśmiechem i przekonaniem, że można je przekuć w pozytywne doświadczenie, jest wielce prawdopodobne, iż właśnie tak się stanie! I jeszcze jedno – swoją postawą zarażamy innych. Czym wolicie zarażać: grymasem czy uśmiechem?

  Ostatnie miesiące roku, okres świąteczny to pora dzielenia się z tymi, których potrzeby są większe od naszych. Wykorzystajmy ten czas na pomaganie innym w najlepszy sposób jaki jest nam dostępny – dzieląc się darem bogactwa i zdrowia, jakie oferuje Forever!

  Forever XI-XII 2012

  czytano: 3669 razy

  autor:

  data dodania: 2012-11-12 23:10:07


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA