FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  U jak udane życie emocjonalne

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverOPIEŁKA-MAJEWSKA IwonaU jak udane życie emocjonalne

  wielkość tekstu: A | A | A

  Bez względu na to, jak bardzo rozgrzany jest niedopałek, wyjęty z ognia, szybko gaśnie.
  Bez względu na to, jak bardzo mądry może być człowiek, będąc daleko od swoich bliskich, nigdy nie zdoła zachować swojego ciepła i płomienia swojej miłości.
  Paulo Coelho Samotny niedopałek

  To drugi, bardzo ważny czynnik sukcesu. Ludzie różnie układają sobie własne  życie, mają różne potrzeby; pragną rodziny, partnera, a czasami wola mieć wielu przyjaciół i nie wiązać się z nikim. Niektórzy wybierają zakon, celibat a jeszcze inni do końca mieszkają z rodzicami; mają wiele dzieci, jedno, wcale…  Każda wersja jest dobra, jeśli wszyscy są z tym szczęśliwi. Nie sądzę jednak, aby  byli ludzie, którzy świadomie deklarują – i naprawdę w to wierzą – iż ludzie nie są im potrzebni do lepszego życia. Pewno różnie się mają te potrzeby w różnych okresach życia, a także zmieniają się z wiekiem, jednak każdy potrzebuje jakiegoś życia emocjonalnego, jakichś kontaktów z innymi ludźmi, jakiejś bliskości. Trzeba o tym pamiętać, albowiem w toku codziennych działań w kierunku zamierzonego celu, można zgubić ludzi, zapomnieć o nich albo pozwolić, że oni zapomną o nas.
  A cóż to za sukces bez ludzi, bez możliwości podzielenia się swoją radością i uczestniczenia w radości innych?

  W życiu potrzebne są kontakty z innymi ludźmi:
  rozmowa, śmiech, wspólne przeżywanie i dzielenie wspólnych celów, współpraca, wzajemne czerpanie od siebie a także zwykłe poczucie przynależności do jakiejś grupy.

  caly artykul czytaj materialy zrodlowe  http://www.majewska-opielka.pl/blog/

  czytano: 6293 razy

  autor:

  data dodania: 2011-11-26 22:23:16


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA