FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  2013 FOREVER Going Global

  Strona główna2013 FOREVER Going Global

  wielkość tekstu: A | A | A

  Na Super Rally 2011, który odbył się w ubiegłym miesiącu w Waszyngtonie ogłoszono, że od 2013 roku Forever będzie miało wymiar globalny! Co to oznacza? Koniec granic. Od wielu lat Forever ciężko pracuje nad pokonywaniem barier, a ostatecznym celem jest stworzenie zjednoczonej, globalnej firmy, w której nie istnieją ograniczenia. Głęboko wierzymy, że nasi Dystrybutorzy zasługują na najlepszą szansę, by osiągnąć coś dla siebie. Wymiar globalny im to zagwarantuje.

  Rok 2013 to początek Forever Global Rally, wydarzenia, które połączy wszystkie istniejące Zjazdy Regionalne w jedną fascynującą imprezę. Będzie to niesamowita okazja, by bezpośrednio spotkać się z absolutnymi liderami branży, wziąć udział w zaawansowanych, udoskonalonych szkoleniach, doświadczyć większego uznania i cieszyć się jeszcze wspanialszą rozrywką. Tych, którzy uzyskają kwalifikację na Forever Global Rally, zawieziemy w niesamowite miejsce, gdzie poznają ideę biznesu, który nie uznaje ograniczeń; biznesu bez barier.

  JAK UZYSKAĆ KWALIFIKACJĘ.


  Kwalifikacja na Forever Global Rally jest prosta – wystarczy osiągnąć co najmniej 1500 pk. w ciągu roku kalendarzowego. Zgadza się, tylko tyle! Żadnych skomplikowanych zasad ani drobnego druczku. Osiągnij 1500 pk. w ciągu roku, a my zajmiemy się resztą. CZEGO OCZEKIWAĆ.

  W zależności od tego ile pk. Dystrybutor wypracuje w ciągu roku kalendarzowego, w takim stopniu doświadczy Forever Global Rally.Kwalifikacja od 5000 pk. wzwyż uprawniać będzie Dystrybutora do 9-dniowego pobytu w miejscu Zjazdu. Osoby, które uzyskają kwalifikację 2500 do 5000 pk. spędzą 8 dni w miejscu Zjazdu, a te, które wypracują 1500 do 2500 pk. spędzą tam 6 dni


  Cały art. czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 4479 razy

  autor:

  data dodania: 2011-09-28 23:23:13


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA