FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  be free Forever

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex Maughanbe free Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  Produkty Forever i nasz wspaniały plan marketingowy oferują nam wszystkim wolność w tak wielu aspektach życia: wolność od zmartwień finansowych; wolność, by być, kim chcemy i robić, co chcemy; wolność od tak wielu dzisiejszych obaw związanych ze zdrowiem. Naprawdę mamy moc wyboru takiego stopnia wolności, jakiego pragniemy. Musimy jednak pamiętać, że z wielką wolnością przychodzi wielka odpowiedzialność: odpowiedzialność, by dzielić się tą wspaniałą szansą z innymi; odpowiedzialność, by prowadzić nasz biznes zgodnie z zasadami, które ustaliliśmy; odpowiedzialność wobec naszych struktur, by pomóc im odnieść taki sukces, jakiego pragną.

  Mam nadzieję, że zaczynając nowy rok Forever, każdy z nas umieści hasło BE FREE w widocznym miejscu w swoim domu, biurze, samochodzie czy gdziekolwiek, gdzie spędza znaczącą ilość czasu. Niech będzie to dla nas trwałe przypomnienie wszystkiego, co Forever oferuje i że to naprawdę największa szansa na świecie, by być prawdziwie WOLNYM.

  Cały art. czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 8662 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2011-09-28 23:09:59


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA