FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Profesjonalni Sprzedawcy Roku 2010

  Strona głównaBLOGPoradyOsiągnięciaProfesjonalni Sprzedawcy Roku 2010

  wielkość tekstu: A | A | A


  Katarzyna Wagner, 17/06/2011 13:10

  Wczoraj w warszawskim hotelu Hilton odbyło się rozdanie nagród III edycji konkursu Polish National Sales Awards – Profesjonalny Sprzedawca Roku 2010. W kategorii Menedżer Branży MLM zwyciężyli Bogumiła Sroka z FLPP i Jarosław Łuczak z FM GROUP.

  Wśród gości obecni będą m.in. wiceminister gospodarki Rafał Baniak, marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz prezes Brian Tracy International Robert Kozak. Galę prowadził Grzegorz Miśtal.

  PNSA to pierwszy w Polsce konkurs dla profesjonalnych sprzedawców, którego celem jest nagradzanie dobrych praktyk, stworzenie etosu profesjonalnego sprzedawcy oraz wymiana doświadczeń pomiędzy branżami. W konkursie mogą brać udział zarówno przedstawiciele działów sprzedaży, menedżerowie, zespoły sprzedażowe, jak i trenerzy zajmujący się tą tematyką w codziennej pracy zawodowej. W tym roku do konkursu zgłosiło się dwukrotnie więcej firm i sprzedawców niż w roku ubiegłym. Finalistów wybrały komisje sędziowskie pod nadzorem kapituły konkursu oraz firmy PwC. Tegoroczne wydarzenie zostało ponownie objęte honorowym patronatem ministra gospodarki Waldemara Pawlaka.
  – Zauważyliśmy znacznie większą liczbę kobiet, która w tym roku zgłosiła się do konkursu – powiedziała nam Elżbieta Pełka, założyciel i prezes PNSA. – To bardzo pozytywna tendencja, wskazująca, że coraz więcej kobiet odnosi sukcesy zawodowe. Jesteśmy ambitne, przedsiębiorcze i radzimy sobie nie gorzej niż mężczyźni – dodała.
  W tym roku uczestnicy konkurowali w 9 kategoriach: Menedżer Sprzedaży Roku, Zespół Sprzedaży Roku, Trener Sprzedaży Roku, Sprzedawca Roku, Innowacje w Dziedzinie Sprzedaży, Sprzedawca Roku – Sprzedaż Bezpośrednia, Menedżer ds. Obsługi Klienta, Menedżer Branży MLM oraz Lider Samorządowy. – Zwycięzcy konkursu są wzorem profesjonalizmu w branży, dlatego PNSA jest niezwykle ważną inicjatywą dla rozwoju naszej gospodarki. Nie może ona istnieć bez profesjonalnej sprzedaży, dlatego kategorie nagród odzwierciedlają kluczowe obszary sprzedażowe – komentuje Elżbieta Pełka.

  Wczoraj wieczorem w warszawskim hotelu Hilton zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali statuetki i dyplomy. W kategorii Sprzedawca Roku – Sprzedaż Bezpośrednia wyróżnienie otrzymała Renata Skóra z PLL LOT SA a w kategorii Menedżer Branży MLM nagrodę zdobyła współpracująca z Forever Living Products Bogumiła Sroka, która jest członkiem zainicjowanego przez „Network Magazyn” elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał Jarosław Łuczak z FM GROUP. Jarosław złożył niedawno aplikacje na członka Klubu TOP Liderów MLM i jego kandydatura będzie rozpatrywana na najbliższym, VIII spotkaniu klubu, które odbędzie się 28 czerwca br. w Warszawie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy zdobycia tak prestiżowych nagród, które z pewnością wspomogą rozwój ich kariery w swoich biznesach.

  Autor: Katarzyna Wagner,

  Źródło: NetworkMagazyn

  czytano: 19215 razy

  autor:

  data dodania: 2011-06-19 23:08:36


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA