FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  2012_02, Budapeszt 24 -25 luty 2012

  Strona główna2012_02, Budapeszt 24 -25 luty 2012

  wielkość tekstu: A | A | A


  Standardowe wymagania dla wszystkich poziomów:
  zasponsoruj minimum trzech nowych Dystrybutorów pierwszej generacji, z których każdy osiągnie stanowisko Assistant Supervisora. Każdy z nich musi osiągnąć minimalną sumę punktów kartonowych, tak jak przedstawiono na rysunku powyżej. Realizuj wymóg aktywności 4 pk. w każdym miesiącu trwania programu.

  Program promocyjny będzie trwał
  od 1 lipca do 31 października 2011 r. Wszystkie wymagania muszą zostać zrealizowane w czasie trwania programu. Nowi Dystrybutorzy mogą uzyskać kwalifikację, jednak muszą zrealizować wymóg 4 pk. aktywności w swoim pierwszym miesiącu oraz w każdym następnym okresu kwalifikacyjnego. Kwalifikację w programie mogą uzyskać wyłącznie Dystrybutorzy zasponsorowani do 31 lipca 2011 r. Za datę zasponsorowania Nowego Dystrybutora przyjmuje się datę wprowadzenia Umowy Dystrybutorskiej do bazy danych Biura Głównego FLP Poland. W programie uczestniczyć mogą jedynie Dystrybutorzy zamieszkali na stałe w krajach europejskich. Wszyscy dystrybutorzy w grupie muszą być dystrybutorami krajowymi, na stałe zamieszkałymi w Polsce. Osoby, które uzyskają kwalifikację na poziomie 2 i 3, otrzymają na Zjeździe pakiet produktów.

  Wszyscy Dystrybutorzy, którzy uzyskają kwalifikację otrzymają na Zjeździe identyfikator oraz program Zjazdu. Forever nie zapewnia posiłków. Każdy dystrybutor jest odpowiedzialny za zrozumienie zasad programu. Wyjątki nie będą rozpatrywane. Nagrody programu obejmują wyłącznie to, co zostało wymienione powyżej. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Głównym. Nagrody z programu nie podlegają zamianie na gotówkę, ani nie mogą zostać przekazane innej osobie.

  czytano: 4955 razy

  autor:

  data dodania: 2011-06-17 23:34:46


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA