FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Niech dziś będzie dzień Forever

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Niech dziś będzie dzień Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  Podczas ostatniej podróży na Węgry, do Turcji i Niemiec po raz kolejny poruszyło mnie, jak wielki wpływ wywiera na świecie Forever. Kiedy razem z Aidanem dołączyliśmy do ponad 12 000 naszych przyjaciół na Success Day w Budapeszcie, uderzyła mnie myśl, że szansa Forever może wnieść tak dużo dobra w ludzkie życie. Dlatego nie możemy ustawać w dzieleniu się naszym przesłaniem zdrowia, dobrobytu i szczęścia.

  Zostało nam również przypomniane, że wszyscy dzielimy w życiu wyzwania i troski, tak samo jak radość i szczęście. Kiedy przybyliśmy do Europy, przez większą część miesiąca padało. Mnóstwo osób komentowało okropną pogodę, która na wielu miała negatywny wpływ. Powiedziałem, że choć nie mamy wpływu na pogodę, bez wątpienia mamy wpływ na nasze do niej nastawienie. Półżartem przypomniałem, że wszędzie, gdzie idę, biorę ze sobą promień słońca.

  Nie martw się!
  Tak jak Europejczycy chwilowo zapomnieli o radości słońca, w trudnych chwilach łatwo jest zapomnieć o radosnych momentach. Życie z pewnością potrafi być ciężkie, ale jednocześnie pełne nadziei i szans – pod warunkiem, że cały czas próbujemy, szukamy dobra i koncentrujemy się na pozytywach. W Arizonie mamy tak dużo słońca, że cenimy każdy deszczowy dzień. Naszego nastawienia nie determinują okoliczności, ale raczej nasza na nie reakcja. Oczywiście są w życiu dramaty, z którymi musimy się uporać, ale w końcu nasze nastawienie jest… właśnie nasze.

  Sami określamy, jak zareagujemy na daną sytuację – dobrą czy złą – jak dawno temu przypomniał nam Edgar A. Guest:

  Bo pada deszcz, gdy wolimy promień słońca
  Bo ludzie robią źle, zdaje się, bez końca,
  Bo nieurodzaj, bo na panewce spaliły plany –
  Narzekać i marudzić potrafią ludzie dzień cały.

  Lecz tak wychodzi, że mimo trosk i biadań,
  w końcu wszystko dobrze się układa.
  Bo tracimy, gdy nadzieję mieliśmy na wygraną,
  Bo bolało nas czy to czy tamto dzisiaj rano,
  Bo do pracy iść trzeba, miast beztrosko się bawić –
  Na zrzędzeniu niektórzy potrafią życie trawić.

  Lecz tak jak po długiej nocy dzień przychodzi,
  w końcu większość spraw na dobre nam wychodzi.
  Bo nie zawsze mamy chęć się uśmiechnąć,
  Bo czasami przez zaspy musimy przebrnąć,
  Bo droga wydaje się długa niezmiernie –
  Niektórzy jęczą, że życie ciężkie jest nadmiernie.

  Ale jakoś żyjemy i niebo na pewno się rozjaśni,
  I w końcu wszystko na dobre wyjdzie nam właśnie.
  Kłopotom i troskom wyjdź więc na spotkanie
  Bo chmury odejdą i niebo błękitne się stanie.

  Niech deszcze padają jak muszą i chcą
  A ty żyw nadzieję i rób pracę swą
  Bo choć wielu tetryków po świecie chodzi
  W końcu wszystko na dobre jakoś wychodzi.


  Rozglądajcie się dookoła z chętnym sercem i otwartym umysłem. Przekonacie się, że choć zdarzają się ponure dni i chwilowe niepowodzenia, to z upływem czasu, przy cierpliwości i wytrwałości wszystko wychodzi na dobre. Słońce w końcu zaświeciło i dni stały się piękne. Wy też możecie zabierać ze sobą promień słońca wszędzie, gdzie idziecie. Decyzja należy do Was. Dlatego każdego dnia, kiedy wstajecie, pamiętajcie o błogosławieństwach w swoim życiu i o tym, że jesteście częścią największej szansy na świecie. Podejmijcie decyzję i sprawcie, by dziś był dzień Forever.

  FOREVER Wasz, Rex Maughan


   

  czytano: 5907 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2010-08-24 23:04:24


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA