FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan, Chairman of the Board & CEO - WYTRWAŁOŚĆ

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan, Chairman of the Board & CEO - WYTRWAŁOŚĆ

  wielkość tekstu: A | A | A

  Piszę ten list po miesiącu wypełnionym podróżami. W ciągu pierwszego półrocza tego roku odwiedziłem niemal wszystkie kontynenty. Był to sezon fantastycznych Zjazdów Regionalnych, na których spotykały się niesamowite tłumy Dystrybutorów pełnych entuzjazmu wobec szansy, jaką oferuje Forever. Rozmawiałem z tysiącami z Was, a opowieści o Waszej wytrwałości i sukcesach nie przestają mnie zadziwiać. Wiem, że budowanie biznesu nie jest proste, ale nic naprawdę wartościowego takie nie jest.

  W chwilach, gdy zaczynacie odczuwać wątpliwości, powinniście pomyśleć o historii wielkiego amerykańskiego malarza, Normana Rockwella. W ciągu całego swojego życia Rockwell namalował setki okładek czasopism. Różnił się jednak od innych malarzy. Nie malował po prostu życia – on je przeżywał. Tak jak każdy z nas, Rockwell wiedział, co to triumf i radość, ale też porażka i smutek.

  W początkach swojej malarskiej kariery Rockwell nauczył się nie poddawać, nawet w pozornie beznadziejnych okolicznościach. Chociaż w sumie namalował ponad 300 okładek dla Saturday Evening Post, czasopisma, z którym jest najbardziej kojarzony, jedna z jego wczesnych ilustracji okładkowych została przez wydawnictwo odrzucona. Czy Rockwell miał wtedy ochotę zrezygnować? Jasne, że tak! A zrezygnował? Jasne, że nie! Przypomniał sobie słowa przeczytane w jakiejś książce: „Jeżeli upadniesz na twarz, nie leż i nie jęcz, tylko wstawaj”. To dobra rada dla nas wszystkich.

  Zamiast pogodzić się z porażką, Rockwell wkroczył energicznie do biur innego czasopisma i tam sprzedał swój obraz. I zamiast zrezygnować z Saturday Evening Post, następnego dnia zaczął malować dla nich inną okładkę. Jest w tym nauka, którą doskonale możemy wykorzystać w rozwoju naszego biznesu Forever.

  Kiedy ktoś mówi Wam ‘nie’, nie zniechęcajcie się. Po prostu podchodźcie do kolejnych osób, aż któraś powie ‘tak’. I nie zapominajcie o ludziach, z którymi już rozmawialiście. Dziś mogą nie być gotowi, ale życie jest zmienne i być może jutro będą otwarci na tę niesamowitą szansę.

  Więcej ... czytaj materiały dodatkowe


   

  czytano: 5910 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2010-07-21 00:29:52


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA