FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  SYLWIA JAŚKOWIEC DWUKROTNA MŁODZIEŻOWA MISTRZYNI ŚWIATA w narciarstwie biegowym do lat 23 - wywiad Maria Grotyńska:

  Strona głównaBLOGPoradyZdrowieSport a ForeverSYLWIA JAŚKOWIEC DWUKROTNA MŁODZIEŻOWA MISTRZYNI ŚWIATA w narciarstwie biegowym do lat 23 - wywiad Maria Grotyńska:

  wielkość tekstu: A | A | A

  Sylwia jest córką naszej dystrybutorki, Zofii Jaśkowiec – Supervisora FLP
  z Osieczan k/Krakowa
  . Już od najmłodszych lat, wychowując się wraz z sześciorgiem rodzeństwa, odznaczała się wyraźną sprawnością fizyczną. Nie dziecko, ale wulkan energii, zresztą tak pozostało jej do teraz. Poświadczy każdy, kto miał z nią styczność. W szkole podstawowej brylowała niemal w każdym sporcie. Jakiejkolwiek dyscypliny by się nie tknęła, robiła wszystko by być najlepszą…

  Jest niezwykle utalentowana
  (tak wypowiedział się jej pierwszy trener, pan Stanisław Gubała) - finalnie wybrała narciarstwo biegowe. Od piętnastu lat, czyli od kiedy jej mama poznała FLP, aloes jest przyjacielem Sylwii. Sylwia w okresie wzmożonych treningów i zawodów posiłkuje się produktami naszej firmy. Są to między innymi: Miąższ Aloe Vera, Lite, Nature-Min, Absorbent-C, Mleczko Pszczele, Pola Zieleni, Rozgrzewającą i inne . . . .  

  Cały artykuł czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 9402 razy

  autor:

  data dodania: 2010-06-25 23:56:26


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA