FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Mierz wyżej

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Mierz wyżej

  wielkość tekstu: A | A | A

  . . .  Wręczyliśmy miliony dolarów 208 uczestnikom Podziału Zysków, uznaliśmy na scenie tysiące osób, odbyło się też specjalne szkolenie z europejskimi Diamentami – WOW, co za weekend! Podczas lotu powrotnego dużo myślałem o doświadczeniu na Wembley i o tym, czego może nas ono nauczyć. Będą takie chwile, kiedy spojrzycie na swój biznes i powiecie: Idzie nam po prostu dobrze. Zarabiamy dobre pieniądze, prowadzimy styl życia, o jakim kiedyś mogliśmy tylko pomarzyć… wszystko jest w porządku!

  Musimy uważać, by nie spocząć na laurach. W każdym z nas jest potencjał osiągnięcia wielkości. Nieustannie musimy poszukiwać większej przestrzeni i snuć coraz większe marzenia. Oczywiście, nie chodzi o to, by nie cieszyć sie tym, co już osiągnięte. Chodzi po prostu o to, by nigdy się nie zatrzymywać w rozwoju. W naszym biznesie jest to częsty błąd, gdy ludzie dochodzą do tego, co jest według nich limitem ich osiągnięć i przestają robić te podstawowe rzeczy, które ich do tego miejsca doprowadziły. Pamiętajcie, jeżeli nie rośniesz, umierasz! Pytanie więc brzmi… jak dbam o to, by wciąż rosnąć ?

  1. CIERPLIWOŚĆ: musimy sobie zdawać sprawę z tego, że wzrost nie zawsze mierzy się w punktach kartonowych. Będą takie chwile, gdy zdawać się będzie, że nic się nie układa, mimo że robicie wszystko, co w Waszej mocy. Gwarantuję Wam, że jeśli się nie poddacie, to właśnie wtedy urośniecie najbardziej. Zawsze pamiętajcie, że osiągnięcie zmierzalnych efektów wymaga czasu.

  2. POWÓD: Wasze „DLACZEGO” działacie w tym biznesie, musi być silniejsze niż przeszkody, na jakie niewątpliwie natraficie. Na przykład, jeżeli moim czynnikiem motywującym jest określona suma pieniędzy, jak tylko ją osiągnę, stracę całą motywację, by dalej pracować. Dlatego Wasze DLACZEGO musi mieć źródło w emocjach – musi koncentrować się na ludziach. Tego typu motywacja nie ma ograniczeń. Zilustrujmy to: Jak bardzo matka kocha swoje dziecko? Bezgranicznie! W tym tygodniu zapytano mnie podczas wywiadu telewizyjnego, jakie cechy charakteryzują odnoszącego sukcesy Dystrybutora Forever. Nie musiałem się zastanawiać nad odpowiedzią – jeżeli troszczysz się o innych tak samo, jak o siebie, będziesz świetnym Dystrybutorem Forever.

  3. POZYTYWNE NASTAWIENIE: niezależnie od tego, co się dzieje, uśmiechaj się i bądź radosny. Ludzi przyciąga pozytywna aura.

  4. ZRELAKSUJ SIĘ i DOBRZE BAW: Ciesz się tym, co robisz. Uwielbiam powiedzenie: Jeżeli się odprężę, zyskam wszystko, czego zawsze pragnąłem! . . . .

  Cały artykuł czytaj materiały dodatkowe


   

  czytano: 5971 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2010-06-25 23:00:11


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA