FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Słońce pod kontrolą

  Strona głównaBLOGPoradyTematy aktualne na . . . FOREVER na latoSłońce pod kontrolą

  wielkość tekstu: A | A | A


  Co mieści się w tubce, służy do obfitego nakładania i potencjalnie może uchronić przed zmarszczkami i przebarwieniami powodowanymi przez słońce? Odpowiedź: Aloe Sunscreen Forever Living! Aloe Sunscreen (kod 199) to twoja przepustka do beztroskiej letniej zabawy! Ma wszystko to, co powinien mieć krem przeciwsłoneczny, by chronić twoją cenną skórę przed szkodliwym promieniowaniem, które może trwale ją uszkodzić: SPF 30, wodoodporność i co najlepsze – konsystencję gładkiej, jedwabistej emulsji. Dlatego w tym roku zaopatrz w zapasy Aloe Sunscreen swoją torbę plażową, łazienkę i letni domek! Twoja rodzina i twoja skóra będą ci wdzięczne.

  Według Amerykańskiej Akademii Dermatologicznej oraz FDA, krem ochronny szerokiego spektrum powinien być używany przez cały rok, a nie tylko wtedy, gdy zamierzasz wyjść na słońce, i to niezależnie od typu skóry! Krem ochronny szerokiego spektrum chroni zarówno przed promieniami UVA, jak i UVB. Ultrafiolet A, czyli UVA, to promienie, które przenikają przez szyby i wnikają głęboko w skórę. Są one odpowiedzialne za oznaki przedwczesnego starzenia się skóry, takie jak zmarszczki czy przebarwienia. Ultrafiolet B, czyli promienie UVB, to piekące promienie słoneczne, stanowiące główną przyczynę poparzeń skóry.


  cały art. czytaj materiały dodatkowe


  Podziel się


  czytano: 7325 razy

  autor:

  data dodania: 2010-06-25 22:01:17


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA