FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Precision Liquid Eyeliner

  Strona głównaPIELĘGNACJA CODZIENNAPrecision Liquid Eyeliner

  dostępność: na magazynie

  powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

  Precision Liquid Eyeliner

  OPIS:
  Sonya precision liquid eyeliner

  Maluj i podkreślaj.
  Sonya precision liquid eyeliner od Forever podkreśli twoje oczy!

  -  Intensywny, atramentowoczarny kolor
  -  Precyzyjna, wąska końcówka aplikatora dla finezyjnych linii
  -  9 składników odżywczych dla delikatnych okolic oczu

  Sonya™ precision liquid eyeliner od Forever podkreśli twoje oczy – mocna, głęboka czerń tworzy wyraziste, równe linie i odważny, spektakularny makijaż.
  Receptura zawiera dziewięć składników odżywczych – w tym nasz pielęgnujący skórę aloes, olej rycynowy, witaminę E (która jest też przeciwutleniaczem!) oraz olej z nasion słonecznika – dzięki czemu nasz odporny na rozmazywanie eyeliner jest łagodny dla wrażliwych okolic oczu. Co więcej, te składniki odżywcze pomagają w gładkim prześlizgiwaniu się pędzelka po powiece, dzięki czemu skóra nie jest podczas aplikacji naciągana ani uciskana.

  Nawilżający eyeliner ma ergonomiczny, wygodny do trzymania kształt opakowania. Po nałożeniu szybko schnie i utrzymuje się bez łuszczenia i rozmazywania. Elastyczna końcówka aplikatora gwarantuje, że niezależnie od tego, czy twój styl wymaga wąskiej, precyzyjnej linii, czy też odważnych, wyrazistych kresek, Sonya™ precision liquid eyeliner sprosta każdemu wyzwaniu.
   

  Ten precyzyjny eyeliner o wysokiej zawartości aloesu znakomicie ułatwia nakładanie na powiekę starannej kreski, a ergonomiczny kształt opakowania sprawia, że trzyma się go wygodnie i pewnie.

  Ten precyzyjny eyeliner o wysokiej zawartości aloesu znakomicie ułatwia nakładanie na powiekę starannej kreski, a ergonomiczny kształt opakowania sprawia, że trzyma się go wygodnie i pewnie.

  flawless by Sonya™ Precision Liquid Eyeliner od Forever Living jest wyposażony w super precyzyjną końcówkę, która umożliwia różnorodny makijaż oczu: od subtelnego do wyrazistego. Elastyczność końcówki gwarantuje kontrolę nad aplikacją, dzięki czemu kreska jest precyzyjna i równa, a ty możesz dowolnie kształtować jej grubość. Co więcej, dzięki tej końcówce możesz nakładać eyeliner bezpośrednio na linię rzęs.

  Precision Liquid Eyeliner ma szybkoschnącą recepturę o wysokiej pigmentacji, która umożliwia gładką, łatwą aplikację dla długotrwałego koloru. Precision Liquid Eyeliner jest łatwy w użyciu i stanowi doskonały punkt wyjścia do przeróżnych stylów makijażu. Odkryj ten, który pasuje ci najbardziej!

  SPOSÓB UŻYCIA:

  Pojedyncza linia: dla doskonałego, nienagannego makijażu codziennego. Podziel linię rzęs na trzy krótsze odcinki. Delikatnie ustaw końcówkę aplikatora przy wewnętrznym kąciku oka i powoli prowadź eyeliner wzdłuż linii rzęs kolejno przez trzy wyznaczone odcinki.

  Szybkie pociągniecie: dla dodania makijażowi zadziorności. Delikatnie ustaw aplikator przy wewnętrznym kąciku oka i powoli poprowadź linię wzdłuż rzęs; zbliżając się do zewnętrznego kącika oka zwiększ nacisk, aby uzyskać szerszą kreskę. Na koniec, czubkiem pędzelka przeciągnij linię poza kącik oka, kierując ją nieco w górę, dla delikatnej zalotności.

  Kocie oko: jako główny akcent wyrazistego makijażu. Zacznij od poprowadzenia prostej kreski wzdłuż linii rzęs. Stwórz tzw. skrzydełko, prowadząc kreskę pomocniczą od końca rzęs w górę, w kierunku końca brwi. Nadaj skrzydełku pożądaną grubość (zacznij delikatnie, zawsze możesz uzupełnić!). Na koniec, wypełnij skrzydełko. Ewentualne niedociągnięcia zamaskuj korektorem.

  Dowiedz się więcej o precision liquid eyeliner, otwórz zał..

  1 ml

  Numer katalogowy: 569

  PIELĘGNACJA CODZIENNA

  Tu LINK bezpośredni do zakupu oryginalnych produktów w CETRALNY MAGAZYN FLP - możesz dodonywać zakupów detalicznych i hurtowych

  priv: mobile +48692700000

  Opcje

  Poleć produkt

  numer katalogowy: 569

  Tagi
  kosmetyki do twarzy forever uroda dla niej Forever FIT 15 aloetech Forever Infinity dla niego
  ZAŁĄCZNIKI
  Polecamy również:
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA