FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Dwoje przyjaciół . . .

  Strona głównaBLOGPorady Chwile zadumy, pokazy slajdówDwoje przyjaciół . . .

  wielkość tekstu: A | A | A


  Życie we dwojkę . . . pełne jest pieszczot. Aby odkryć pełnię szczęścia trzeba zbliżyć się do nieba . . . . Kiedy Bóg otworzył dziś rano okno spytał mnie "Synu  mój, jakie jest twoje największe życzenie". Odpowiedziałem "Panie proszę cię abyś zaopiekował się osobą, która w tym momencie czyta tę wiadomość, jej rodziną oraz jej przyjaciółmi.  Bardzo mi na tym żależy".

  Miłość Boga jest jak ocean, widzisz gdzie zaczyna się , lecz nie widzisz gdzie się kończy. . . .  Anioły istnieją chociaż czasani nie mają skrzydeł . . Nazywają się PRZYJACIELE . . . . .

  Zapraszamy do pokazy slajdów 

  czytano: 18283 razy

  autor:

  data dodania: 2010-04-30 22:47:28


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA