FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Chwile zadumy nad ludzkim losem - kwiecień 2010r.

  Strona głównaBLOGPorady Chwile zadumy, pokazy slajdówChwile zadumy nad ludzkim losem - kwiecień 2010r.

  wielkość tekstu: A | A | A


  W tych jakże trudnych chwilach zadumy
  nad ludzkim losem, przeznaczeniem, sensem życia i śmierci, nad losem naszej ojczyzny, pragniemy wyrazić nie tylko ból jaki przeszywa nasze serca, nie tylko współczucie i modlitewną pamięć za rodziny dotknięte tą tragedią, ale dodać otuchy i wesprzeć Was wszystkich w rozmyślaniach nad tym co się stało.
  W takich właśnie chwilach mamy poczucie więzów łączących nas nie tylko w rodzinach, w kościołach, ale także w grupie Forever, którą osobiście traktujemy jak wspaniałą drugą rodzinę.

  W załączniku dodajemy
  do tych słów nie tylko palące się świece, ale promyk pociechy, której zawsze należy szukać nawet w najtrudniejszych momentach życia.

  czytano: 17651 razy

  autor:

  data dodania: 2010-04-14 22:00:27


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA