FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  Cała prawda o ustawie zdrowotnej w USA

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverArtykułyArtykuły z internetuCała prawda o ustawie zdrowotnej w USA

  wielkość tekstu: A | A | A


  2010-03-24 
  Jak dowiadujemy się z mediów ustawa zdrowotna w USA z powodzeniem przeszła i już jest podpisana przez Obamę...

  „Nasze kochane” media nie kwapią się by prawdziwie przedstawić  „możliwości” tej ustawy dlatego zanurkowałem i powyławiałem parę ciekawych fragmentów odnoszących się do tej ustawy i jej skutków:

  „Ustawa zobowiazuje Ministra Zdrowia do utworzenia narodowej rejestracji wszystkich pacjentów oznaczać to może  w praktyce że każdy kto będzie chciał skorzystać z pomocy medycznej będzie musiał się wpierw "zarejstrowac" tyle ze taka "rejestracja" może dla niego oznaczac wcześniejsza zgode na wszczepienie do jego ciała bio-czipa”

  „Zgodnie z uchwaloną w Kongresie ustawą każdy Amerykanin jest zobowiązany do wykupienia polisy ubezpieczeniowej najpóźniej do 2014 r. – Nigdy w historii rząd nie zmuszał obywateli do kupienia jakiegoś towaru czy usługi. Nowa ustawa z kolei daje Kongresowi niczym nieograniczoną władzę do kontrolowania życia każdego Amerykanina – stwierdził Cuccinelli.”

  “Blisko 650 mln dolarów trafi do organizacji pozarządowych propagujących aborcję na świecie – i to zaledwie jedno z postanowien ustawy”

   „Stephen Fraser, lekarz z Indianapolis, zadał sobie trud, aby dokładnie przeczytać 500 stron przepisów. I doszedł do przerażającego wniosku: jeśli wejdą one w życie, powstanie ogromny, bezduszny biurokratyczny aparat państwowy decydujący o tym, kto ma prawo do leczenia, uzyska wgląd w rachunki bankowe każdego Amerykanina i będzie zamiast lekarzy decydował, jaką metodę ratowania pacjenta zastosować.

  Doktor Fraser bije jednak na alarm. Cytując dziesiątki przepisów projektu ustawy, pokazuje, że aby powstrzymać rosnące koszty opieki zdrowotnej, Demokraci chcą stworzyć niemal totalitarny system kontroli biurokratycznej. Oto zapisano, że rząd będzie miał prawo do sprawdzania rachunków wszystkich pracodawców, których pracownicy sami się ubezpieczają (str. 22). Powołane przez władze komisje (a nie lekarze) zdecydują, jakie leczenie zastosować wobec pacjenta (str. 30). To specjalny komisarz ds. Wyborów Programów Zdrowotnych, a nie beneficjent, określi, jaką polisę ma otrzymać dana osoba (str. 42).

  Reforma zrówna płacących podatki obywali USA oraz nielegalnych emigrantów, którzy żyją na czarno, bo i jedni, i drudzy będą mogli korzystać na takich samych zasadach z państwowych ubezpieczeń zdrowotnych (str. 50). Koszty leczenia raz ustalane przez państwo będą ostateczne: nikt nie będzie mógł się z władzami sądzić (str. 124). Szczególnych kłopotów mogą spodziewać się lekarze. Jeśli w wyniku przeprowadzonego przez nich leczenia pacjent ponownie będzie musiał zostać przyjęty do szpitala – zostaną na nich nałożone grzywny (str. 298). Ustawa da też urzędnikom prawo życia i śmierci – twierdzi doktor Fraser. To bowiem urzędnicy ustalą, jakie zabiegi (czytaj jak duże koszty) należy przeprowadzić wobec pacjentów w szczególnie ciężkim stanie. „

  „Reforma - gardłowali demonstranci - to próba wprowadzenia socjalizmu, a przynajmniej przejęcia przez rząd ochrony zdrowia, usługi medyczne będzie się racjonować, a staruszków odłączać od aparatury, aby oszczędzić na leczeniu. Emeryci wyrażali paniczny lęk, że rząd zabierze ich prywatne plany ubezpieczeniowe albo zredukuje świadczenia z federalnego funduszu Medicare. Inni ostrzegali, że reforma powiększy deficyt i doprowadzi kraj do ruiny. Demokratyczni politycy wyglądali na zupełnie nieprzygotowanych do konfrontacji.”

  “W 2009r. bez rozgłosu, a wręcz przy medialnym wyciszaniu, największe firmy farmaceutyczne podniosły ceny wielu swoich produktów o co najmniej 100 procent – stwierdza raport przygotowany przez naukowców uniwersytetu stanu Minnesota.

  Podwyżka cen leków tworzy spiralę kosztów opieki zdrowotnej i szpitale przelewają zwiększone koszty na pacjenta, który z kolei musi zapłacić więcej ze swojej kieszeni albo wykupić droższą polisę ubezpieczeniową.”

   „Producenci leków, obok szpitali, powinni najbardziej skorzystać na reformie systemu ochrony zdrowia w Stanach Zjednoczonych.

  – Szpitalom w oczywisty sposób ubędzie pacjentów, którzy nie mieli czym płacić za udzieloną pomoc medyczną – komentuje Richard Coorsh z Federation of American Hospitals. Dlatego szpitale zgodziły się w ciągu najbliższych 10 lat dołożyć do łagodzenia kosztów reformy 155 mld dol., głównie w postaci obniżenia cen świadczeń dla starszych osób, korzystających z programu Medicare.

  Z tych samych powodów powinna się także poprawić sytuacja finansowa lekarzy, co wyjaśnia, dlaczego American Medical Association w zeszłym tygodniu zaczęło popierać ustawę.

  Z kolei 85 mld dol.,w większości poprzez obniżkę cen, dołożą firmy farmaceutyczne. Te jednak mają zagwarantowane zyski: jeśli tylko dodatkowe miliony Amerykanów zaczną chodzić do lekarzy i leczyć się w szpitalach, wpływy ze sprzedaży leków błyskawicznie wzrosną.

  Rocznie dodatkowy zysk całej branży farmaceutycznej może sięgnąć nawet 3,5 mld dol. Nic zatem dziwnego, że producenci leków wydali w ostatnich miesiącach 100 mln dol. na promocję reformy, m.in. w telewizji.”

  Obama stwierdza: "Ustawa, którą podpisuję, wprowadza w życie reformę, o którą walczyły pokolenia Amerykanów"
  Proszę poczytać choćby artykuły o tej ustawie w wyborczej jak tam opisują tą reformę ;

  Źródło: http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1929

  czytano: 9890 razy

  autor:

  data dodania: 2010-03-31 23:21:28


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA