FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Czas dla Boga po zmianie . .

  Strona głównaBLOGPorady Chwile zadumy, pokazy slajdówCzas dla Boga po zmianie . .

  wielkość tekstu: A | A | A

  Gdy tylko otrzymaliśmy ten pokaz, nie zwlekając wysyłamy Wam, ponieważ naszym zdaniem, jeśli Bóg jest na 1-szym miejscu wszystko jest na właściwym.  Jest to nasze prywatne zdanie, którym z radością i odwagą dzielimy się z Wami.  Ta chwila refleksji potrzebna jest w dzisiejszych czasach, aby poukładać sobie nie tylko na rok, ale  może i na resztę życia swoją hierarchię wartości.

  Boże, kiedy otrzymaliśmy tego maila pomyśleliśmy nie mamy na to czasu. Wtedy zrozumielismy, że własnie . . .  jednakże nie mamy dla Niego czasu lub miejsca podczas pracy, zabawy. Ponieważ uważamy,  że to jest taka część naszego życia, którą możemy i powinniśmy zająć się . . . .

  czytano: 19009 razy

  autor:

  data dodania: 2010-01-20 22:33:30


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA