FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Czy łatwo być menedżerem ? Iwona Opiełko-Majewska

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverOPIEŁKA-MAJEWSKA IwonaCzy łatwo być menedżerem ? Iwona Opiełko-Majewska

  wielkość tekstu: A | A | A


  "Rozmowa dnia" 
  wywiad z Iwoną Majewską-Opiełką w TVP3  * (4 września 2008).   * W rozmowie między innymi o tym, czy menedżerem trzeba się urodzić, czy można się nauczyć bycia liderem i czy wszyscy możemy być liderami, zapis rozmowy >>.

  Iwona Opielka-Majewska, Trener liderów, mówca motywacyjny, psycholog-doradca rozwoju osobowości, autorka książek.
  Jedna z najciekawszych postaci rynku szkoleniowego. Autorka unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość, doskonaleniu własnego charakteru oraz kształtowania życia w zgodzie z życiowym posłannictwem.

  Założycielka i główna postać Akademii Skutecznego Działania
  .

  Wiele lat spędziła w Kanadzie i USA. W 2000 roku wróciła do Polski.

  Po wyjeździe do Kanady wiedzę zdobytą na Uniwersytecie Warszawskim (psychologia) uaktualniła na University of Toronto. W latach 1986–94 studiowała filozofię sukcesu, psychologię osiągnięć, zarządzanie i kierowanie ludźmi u najwybitniejszych przedstawicieli tego kierunku. Jej nauczycielami byli Stephen R. Covey, Anthony Robbins, Brian Tracy, Susan Jeffers, Bob Proctor, David Whitley, Wyne Dyer i inni.

  Przetłumaczyła amerykański bestseller Stephena R. Coveya „Siedem nawyków skutecznego działania” i napisała dziewięć własnych książek z dziedziny samodoskonalenia: „Ku doskonałości”, „ Akademia sukcesu”, „Umysł lidera”,  „Korepetycje z sukcesu”, „Wychowanie do szczęścia”,  „Sukces firmy”, „Sprzedaż i  charakter”, „Czas kobiet” oraz „Droga do siebie”.

  Współpracuje z Managerem, Decydentem, Zwierciadłem, Twoim Stylem, Życiem Warszawy, Polską oraz innymi pismami. Jest często zapraszana do Polskiego Radia, Telewizji Polskiej oraz do radiowych i telewizyjnych stacji komercyjnych. więcej . . . >>

     czytano: 8583 razy

  autor:

  data dodania: 2009-11-05 19:28:23


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA