FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Praca na swoim w MLM a praca u kogoś

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuNasza oferta Praca na swoim w MLM a praca u kogoś

  wielkość tekstu: A | A | A


  Od czego to zależy, że chcemy być zarządzani i b.często czujemy się wykorzystywani, może brak nam odwagi i boimy się zmian.

  Większość poszukujących zna doskonale wady i zalety pracy u kogoś gdzie pracuje się w określonych godzinach i pensja nie zawsze jest w terminie, sukces nie zawsze jest sukcesem, a porażka zawsze jest porażką.

  Praktyka pokazuje, że mają oni już za sobą najgorsze doświadczenia w tak zwanej tradycyjnej gospodarce i z reguły natychmiast dostrzegają różnicę
  i szansę dla siebie jaką daje im marketing MLM, tj. praca na swoim
  z niewielkim zaangażowaniem kapitału finansów. Obecnie MLM to coś więcej niż ciułanie dodatkowych pieniędzy.

  Osobiście lubię współpracować i pracować z ludźmi, którzy od samego początku myślą i działają jak samodzielni przedsiębiorcy, którzy widzą
  i wykorzystują tę formę biznesu jako szansę.

  Przede wszystkim muszą być pewni tego czego chcą i liczyć się
  z tym, że prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność. Powinni też liczyć się z tym, że na początku może być ciężko. Dlatego trzeba dobrze zastanowić się w czym lepiej się czujemy?

  Są również osoby z najwyższych stanowisk w różnych branżach, które, choć mają stosunkowo wysokie zarobki, w zasadzie nie mają czasu dla siebie, na swoje życie osobiste.

  I w końcu, w tej grupie docelowej są również osoby starsze, samotne, które często są na emeryturze, ale wciąż jest w nich ogromny potencjał i entuzjazm. One także mają w MLM dobre perspektywy.

  Podstawą każdej firmy network marketingowej jest produkt bądź usługa, których nie można nabyć w tradycyjnej formie sprzedaży.
  Od producenta do klienta - oto droga sprzedaży, która dzięki oszczędnościom powstałym ze zbędnej reklamy, pośredników hurtowych oraz detalicznych, stanowi bardzo atrakcyjną alternatywę dla zainteresowanych.

  Co ważne, te oszczędności tworzą dochód, czyli prowizję pracownika networku, który z własnego wyboru sprzedaje klientom produkt.
  Z własnego wyboru dlatego, że każdy kto pracuje w networku, sam decyduje
  o tym, jak i ile sprzedaje.
  Naturalnie wielkość sprzedaży decyduje o wielkości dochodów.

  Uczciwie - Własny wybór oznacza także, że samemu decyduje się o tym, czy będzie się budować tak zwaną własną strukturę (grupa ludzi pracująca w tym samym networku, mająca wspólny cel, jakim jest sprzedaż produktu lub usługi klientom) i razem z nią tworzyć wspólny obrót.

  Marketing sieciowy jest najtańszym i najlepszym systemem do prowadzenia własnego biznesu !  Uważam, że kiedy zasmakuje się pracy we własnej firmie, trudno wrócić jest do pracy u kogoś.

  czytano: 4675 razy

  autor:

  data dodania: 2009-09-26 13:00:06


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA