FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Wylew

  Strona głównaBLOGPorady Chwile zadumy, pokazy slajdówWylew

  wielkość tekstu: A | A | A

  Prawdziwe zdarzenie.
  Podczas letniego grilla jedna z Pań nagle potknęła się i usunęła na ziemię. Zapewniala, że czuje sie dobrze i że nic jej nie jest, że tylko poślizgnęła się, bo ma nowe pantofelki . . .

  Lato i sezon grillowy już wkrótce skończy się, jednak ten krótki pokaz aktualny jest zawsze. Warto wiedzieć jak w prosty sposób rozpoznać wylew.
  Związek nasz z profilaktyką zdrowia obliguje nas do poznawania takiej użytecznej wiedzy i szerzenia jej.

  czytano: 9412 razy

  autor:

  data dodania: 2009-09-20 23:51:53


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA